Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: @Masterczulki: bo tu chodzi o elegancko ubranego mezczyzne xD wyobrazcie sobie ze jak ide w gory to ubieram krotkie spodenki i tshirt

ale do lba by mi nie przyszlo isc do firmy czy jechac do klienta w shortach xDDDD jak moge zalozyc lniane spodnie i miec wywalone wygladajac dobrze

tak samo jak "elegancka" koszula z krotkim rekawem nie robcie tego xD lepiej podwinac dluga
  • Odpowiedz
  • 313
@oakduck

@oakduck

Umówmy się. Facet w krótkich spodenkach to parodia ¯_(ツ)_/¯


Ehh mam nadzieję, że w końcu przejdzie ta ustawa i chodzić w krótkich spodenkach będzie można tylko po udowodnieniu, że nie jest się mężczyzną. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 84
@Sweet_acc_pr0sa

ale do lba by mi nie przyszlo isc do firmy czy jechac do klienta w shortach xDDDD


Ale ona nie powiedziała, że to chodzi o spotkanie biznesowe. Przecież wiadomo, że obowiązują wtedy pewne zasady, zarówno mężczyzn jak i kobiety ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Nawet nie wiesz jak ja bym chciał jakieś sutanny, czy inne rodzaje sukni nosić zamiast spodni.. Latem nawet spodenki są 2/10, bo w kroczu się człowiek mega poci i fajnie to jest tylko w domu. Wiadomo można powiedzieć, ubieraj się jak chcesz, no właśnie to nawet za bardzo nie wymyśliłem nic do kupienia ale może zacznę, ale właśnie potem przychodzi taka baba i jeszcze mówi co kto ma nosić XD
  • Odpowiedz
@maslan63: polecam kupić lniane spodenki :D w cienkiej sukience tez jest gorąco jak cholera i się poci jak jest z jakiegoś poliestru a nie czegoś naturalnego :)
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: Ogólnie zgadzam się.. nawet jak kupiłem sobie takie krzesło do komputera i jest z ekologicznej skóry to latem się nie da, daję ręcznik pod :D także no naprawdę dziękuje za rady i mam nadzieje, że pomoże :D
  • Odpowiedz