Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
@graf_zero: ja byłem tylko raz na koloni właśnie we wczesnych latach 90. Pamiętam tyle że pieniądze skończyły mi się jeszcze w czasie drogi do miejsca docelowego.
  • Odpowiedz
@graf_zero: niby dużo, ale były karuzele, pamiątki się kupował dla rodziny xD takie dzieciakowate rzeczy. Przecież teraz rybka nad morzem to jakieś 30 Zeta... A dzieciaki co chwilę coś do jedzenia kupują,. To lody, a to tamto...
  • Odpowiedz
  • 56
@elaktarf Jego wrodzony sknerus zepsułby mu wakacje, a mnie zrujnował portfel. Nie dość, że by nic nie wydał i się nie zabawił, to jeszcze kosztowałby mnie podwójnie. No way( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Verv: dycha dziennie na lody i zapiekanki czy tam gofry plus 50 na pamiątki. Jak dasz stówę, kupi pamiątki dla was za 30-40 zł i potem przez ostatnie 4 dni patrzy jak inne dzieci wcinają Fast fooda. Wg mnie 150 byłoby ok.
  • Odpowiedz
Wyjazd trwa 10 dni. 100 złotych wystarczy?


@kiszczak: 1 gofr to 8 - 16 złotych. 1 gałka lodów to 5 zł. Wszystko zależy od tego, jak młody się normalnie zachowuje - czy ma swoje pieniądze i czy potrafi się samoograniczać.
  • Odpowiedz
Daj więcej i powiedz mu, że ile przywiezie z powrotem to mu dasz drugie tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@elaktarf: I cyk chwilówka i zrzuta od całej klasy po 200zł i młody wraca z 5000zł i zdobyte 5000zł dzielą między sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak: ja wysylam troche mlodsze dziecko, ale zastanawiam sie po co dzieciom pieniadze na koloniach? nowe spodnie ma sobie kupic? obiady i atrakcje przeciez oplacone.. wez mi podpowiedz.
  • Odpowiedz