Wpis z mikrobloga

@taktomojekonto: ja bardzo polecam Vetan 3 na Królewieckiej. Kilka miesięcy temu, w niedzielę przed południem weszliśmy z marszu, bez żadnego umawiania się z koteczką ze sparaliżowanymi łapkami. Zajęli się nami prawie natychmiast - najpierw Pani dr Chodorowska - Skubiszewka, potem pani dr Adela Smagieł. W ciągu 30min zrobione zostało badania, USG, rentgen - diagnoza - zakrzepica. Młoda dostała tlen, środki przeciwbólowe, rozrzedzające krew. Spędziliśmy tam 6h (niestety nie mają dyżuru całodobowego),
@Viking-: własnie to on ma termin na 2 lipca dopiero. https://www.wet-wroclaw.pl/ ale zanotuje sobie go, bo jak już druga osoba mi poleca, to coś musi być na rzeczy.

@KapitanWarzywo ojej bardzo mi przykro słyszeć, malutka :(
oczywiście nie chciałam wyjść na cebulaka, nie po to mam zwierzaka żeby oszczędzać na podstawowych sprawach. ale wiadomo jak to bywa z tymi cenami. Widziałam po sterylizacji swojego czasu. dziękuję za polecenie :)

@pocomito dziękuję
@taktomojekonto: jeśli to zabrzmiało tak, jakbym uważała, że jesteś cebulakiem to przepraszam - nie o to chodziło. I rozumiem, bo już spotkałam się z weterynarzami, którzy zlecają badanie za badaniem byle wyciągnąć kasę. W naszym przypadku nie czułam tego, a byliśmy dość łatwym celem do takich manipulacji.
Po odejściu kitki została głęboka dziura w serduchu :( A taka całkiem młoda nie była - miała 10 lat, przygarnęliśmy ją jak miała ok