Wpis z mikrobloga

@mruczyslawkotkowski: wyklopki:
- wyzywaja ludzi wyciągając na pierwszy plan rasistowskie odzywki
- grożą #!$%@? i stalkują w celu namierzenia mieszkania
- wyciągają swoje największe wizje co by mu robili jakby go złapali

też wyklopki
- CZEMUŚ USUNOŁ BIAŁEK????????????????

wy to naprawdę IQ 50 nawet nie macie
  • Odpowiedz
@niochland: o, kolejny neuropek z obsranymi majtami xD założe się, że twoja wiedza na temat tej afery kończy sie na tym, że wkręciłeś sobie że wykopki dręczą murzyna za sam fakt bycia murzynem. Prawda jest taka, że murzyn jest największym rasista i za to co zrobił powinien ponieść odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
wyklopki:

- wyzywaja ludzi wyciągając na pierwszy plan rasistowskie odzywki

- grożą #!$%@? i stalkują w celu namierzenia mieszkania

- wyciągają swoje największe wizje co by mu robili jakby go złapali


@niochland: Ja tam się tym znaleziskiem nie interesowałem, tylko filmik obejrzałem, ale jeśli serio były tam jakieś rasistowskie odzywki oraz groźby to moderacja powinna była usunąć komentarze, a nie znalezisko.
  • Odpowiedz
@mruczyslawkotkowski: O, kolejny prawak z mulionem multikont xD A to podobno neuropki ich zakładają 9999

Widzę srasz w pieluchy ostro skoro musisz zakładać 1000 nowych. Nieudolny prawak, który nawet nie potrafi jednego utrzymać xD Znalezisko wykopane ze wszystkich?
Hipokryccy manipulanci, którzy insynuują manipulacje drugiej stronie, kiedy to oni są baranami, którzy nieudolnie próbują swoje wysrywy wrzucać na główną

Also;

Prawda jest taka, że murzyn jest największym rasista i za to co
niochland - @mruczyslawkotkowski: O, kolejny prawak z mulionem multikont xD A to podo...

źródło: comment_16247381496qR6K6wNj3IH1NRUqgscRr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz