Wpis z mikrobloga

Dzwonię dzisiaj do chłopa od kruszyw z polecenia, nie odebrał, oddzwonił za niecałe 10 minut:
(JA): Dzień dobry
(ON): No?
(J): Potrzebuje około 6-7m3 kruszywa, wozi Pan takie ilości?
O: to będzie z 13-15 ton
J: czyli tak? Jaki jest termin realizacji?
O: jak pan zamówisz do będzie.
J: ok, jakim samochodem Pan to wozi bo mam dość ciasny podjazd i nie wiem czy Pan wjedzie.
O: panie, konkrety. Jakbym ja miał każdemu opowiadać jakim ja samochodem jeżdżę to na chleb bym nie zarobił.
J: No nie zarobi pan, do widzenia

I się rozlączyłem. Rozmowa trwała 57 sekund. Co tu się odstawiło to ja nie wiem o.O

#ocochodzi #heheszki #coolstory ##!$%@? #truestory #januszebiznesu
KubaJam - Dzwonię dzisiaj do chłopa od kruszyw z polecenia, nie odebrał, oddzwonił za...

źródło: comment_16253180972HnP5mOrVkhab79e3SPhWv.jpg

Pobierz
  • 169
@AndyMendy: Nie no kamyczki już ogarnięte u innej - normalnej osoby. W poniedziałek zrzucają. Jest zajebisty skład kruszyw obok Łodzi, ale nie woza takich ilości :-(

Ja mam trochę do kupienia na podjazd czy do rabaty to zawsze do nich jeżdżę. Wrzucają Ci to na przyczepę ładowarka 40t xD. Wyglada to wtedy jakby trzeba było dzidziusia karmić tylko końcówka łyżeczki bo więcej mu się nie zmieści do buzi :-D
@Janusz_Lubikwasa: A ja patrzę na całą sytuację jeszcze inaczej.

Mam koleżankę co ma KFC we franczyzie. I ona zawsze powtarza, że im ktoś ma bardziej gołą dupę, tym bardziej się sadzi.

Przyjdzie koleś co ma 20zł w portfelu i rozkazuje wszystkim skakać koło siebie.

I moim zdaniem OP zachował się podobnie. Poszedł po prośbie do kogoś, a jak nie dostał tego czego się spodziewał to się zesrał na rzadko bo "kto
@RobertoBaggio: Chciałeś być zabawny, ale ci nie wyszło.

Usługi to nie jest supermarket. Jak idziesz do mechanika i ci mówi, że najbliższy termin ma wolny za dwa tygodnie to też drzesz na niego ryja, że jak to tak - "ja chcę teraz, zaraz na wczoraj"

Idziesz z prośbą o wykonanie czegoś na czym się nie znasz, albo czego nie możesz zrobić sam - nie udawaj, że wiesz lepiej od człowieka który
@KubaJam: No to powodzenia OPie w biznesie i negocjacjach jak się obrażasz jak panienka dziewica po jednym zdaniu i rozłączasz się, nawet nie próbując zapytać dlaczego jest wobec ciebie niemiły skoro pytasz kulturalnie.


@MexFan: Koles sra na mnie od pierwszego zdania a ja mu mam robić sesje terapeutyczna? Ty czasem nie masz na imię Mariusz i nie wozisz kruszywa w okolicach Łodzi?
@KubaJam: No nie musisz ale tak to wygląda, że czasami trzeba się dogadać z każdym. Ty się obraziłeś po jednym zdaniu i teraz masz problem ze znalezieniem kruszywa. Pytanie kto tu ma jakieś problemy do podjecia na terapii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaJam: Standard. Już tak się przyzwyczaiłem do takich rozmów, że jak dzwonię do jakiegoś januszeksu to odruchowo z nastawieniem, że będę rozmawiał z chamem i jestem miło zaskoczony, jeśli tak nie jest.
@KubaJam: Cholera wie czy nawet dobrze go zrozumiałeś albo on ciebie, rozmowa trwała 50 sekund a ty tutaj robisz gównoburze jakby nie wiadomo co się stało a chodzi o jedno zdanie po którym się rozłączyłeś. Twoja reakcja jest niewspólmierna do tego co się wydarzyło więc to raczej ty możesz mieć problem np. wstałeś dziś lewą nogą z łóżka, albo ogólnei jakieś napięcie przeżywasz w życiu.