Wpis z mikrobloga

Rozmowy z babcią są jak:
"Twoja siostra bierze ślub, a Ty kiedy kogoś znajdziesz"
"Z kim przyjdziesz na wesele? Pewnie nie masz z kim"
"Twój brat takie ładne czarne włosy ma a Ty zakola"

Rozmowy z dziadkiem są jak:
"Dziadek opowiada jak jeździł starykiem"
"Dziadek pozytywnie zaskoczony moją znajomością topografii województwa lubelskiego"
"Opowiadanie dziadka jak kiedyś wracał traktorem na jednym cylindrze bo pękł przewód paliwowy i później kupił na zapas i leży już z 30 lat i się nie psuje"
"Dziadek zadaje pytania o nowe ciężarówki i opowiada o starych"
"Dziadek opowiada anegdotki ze swojej młodości"

I wielkie później zdziwienie że "tylko z dziadkiem gadasz, ze mną nie".
  • 105
  • Odpowiedz
@bArrek moja rozmowa z dziadkiem wygląda jak Twoja rozmowa z babcią. Generalnie dziadek non stop się pytam o kawalera. Chyba jestem dla niego człowiekiem drugiego sortu skoro nikogo nie mam
  • Odpowiedz
  • 6
@bArrek babcia cię ciśnie po zakolach? Ona jest normalna? Jakby mi ktoś coś powiedział z rodziny takiego to nwm
Jeszcze porównuje do brata no #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 3
@bArrek moja przy poprzednich wyborach mnie zwyzywała i mówiła coś o zabieraniu praw wyborczym takim jak ja ( )
  • Odpowiedz
@bArrek: moja babcia mi zawsze mówi, że nie muszę brać ślubu, że teraz to niepotrzebne i, że nie wszyscy muszą mieć dzieci. Dziadek jak żył to tak jak Twój opowiadał o swojej młodości, tęsknie za nim.
  • Odpowiedz
@bArrek: -A ten twój kolega Jacek to w twoim wieku jest co nie?
-Tak
-A to on już ma swój dom i sobie gospodarzy na całego a ty co? Dalej z rodzicami mieszkasz, może jaką panne byś znalazł?
-Babcia, ale on tę działkę od rodziców dostał, ojciec dom mu wybudował i jeszcze samochód stary oddał bo sobie nowe auto ze salonu wziął.
-No tak, no tak...
  • Odpowiedz
@bArrek: chciałbym móc porozmawiać z jednym i drugim dziadkiem, powspominać jak uczyli mnie grać w karty (pokerek szedł od małego) a drugi dziadzio uczył mnie jeździć swoim golfem. niestety teraz mogę z nimi porozmawiać jedynie na cmentarzu :(
  • Odpowiedz
  • 3
@bArrek ile masz lat? Zazdroszczę dziadków z którymi się da pogadać. Moi umarli szybko, została tylko babcia ale jakoś nie miałem z nią dobrych relacji
  • Odpowiedz