Wpis z mikrobloga

Po niecałym miesiącu od kiedy zacząłem zabawę z #simracing skończyłem przeróbkę Logitecha g29 z shifterem na coś fajniejszego od oryginału :D

Udało się zrobić:
- kierownica wymieniona na 35 cm
- dorobiony panel z nowymi przyciskami
- nowe dłuższe łopatki, wraz z obejmą magnetyczną
- dłuższy drążek zmiany biegów z gałką od miaty @PanNocebo
- utwardzona zmiana biegów, dzięki której nie jest już aż tak zabawowo, a do tego wytłumiłem obijanie się drążka o plastik obudowy

Całość przeróbek łącznie z kierownicą i stojakiem wyniosła 1572,42 złote.

Nie ukrywam, że jaram się jak dziecko, a już szczególnie dlatego, że tak szybko udało mi si skończyć to co chciałem zrobić, a to rzadko się zdarza xD

#gry #chwalesie #diy
Pobierz JakeKurtAcfino - Po niecałym miesiącu od kiedy zacząłem zabawę z #simracing skończyłe...
źródło: comment_1625417980YT5pVhRAOoGc6YAPTL0ybB.jpg
  • 16
@JakeKurtAcfino: Wygląda spoko, jednak pewnie zwiększyła się waga kierownicy i przez to będą mniejsze/słabsze odczucia z ffb, wiem bo sam to przerabiałem, chyba że grasz tylko w ciężarówki to bez znaczenia ;) też zamontowałem do swojej 35cm kierę i po dwóch tygodniach wróciłem do oryginału
@Rafal_Baster: @JakeKurtAcfino: ja właśnie wczoraj założyłem kierownicę Slide, typowo pod drift w Assetto Corsa. I faktycznie jest trochę słabiej FFB odczuwalne, dlatego zaczynam od nowa wszystko ustawiać i tak naprawdę uczę się grać na nowo. Mam nadzieję, że będzie warto, bo trochę się zacząłem obawiać, że wrócę do oryginalnego setupu G920.