Wpis z mikrobloga

Dziś usłyszałam, że dziewczyna nie odejdzie od agresywnego narzeczonego, bo wszystko za ślub zapłacone, wszyscy o tym wiedzą, jej rodzice też i nic z tym nie chcą zrobić. Nawet jej matka mogłaby jej do rozumu przegadać, to nie córeczko, męcz się, bo wszystko opłacone. No i dziewczyna mówi, że jak coś to się rozwiedzie.... Co za #logikarozowychpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
@martiniquee: Moja też. Jak zaczęłam sie spotykać z moim mężem i on przywoził mi kwiaty, to ona do mnie, żebym uważała, bo tacy są najgorsi, że coś wyjdzie na pewno, a jakby do takich rzexzy dochodziło, to by go do domu już nigdy nie wpuściła. Co matka tej dziewczyny ma w głowie to ja nie wiem :(
  • Odpowiedz
@TheKa nieźle, żeby to była taka co kocha misia nad wszystko itp to jeszcze bym jakoś rozumiała, mimo, że to dalej głupota. Ale tutaj, bo wesele już zaklepane? Najwyżej się rozwiedzie? XD
  • Odpowiedz
@TheKa: Jak dla niej liczy się bardziej jakiś cyrk na kółkach i to co ludzie powiedzą od szczęścia i życia w komforcie psychicznym to spoko- skoro taki jest jej wybór to elo pozdro600. Tylko później będzie plaku plaku : ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TheKa: Pewnie jej matka żyła całe życie w toksycznej relacji i przekazuje córce jedyny sposób życia jaki zna. Moja przyszła teściowa traktowała mnie jak jakiegoś księcia, że jej córka jest z facetem co ma wykształcenie, pracuje i nie pije :)
BTW, czy Twoi rodzice są po rozwodzie?
  • Odpowiedz
@TheKa: pewnie jej matkę też ktoś zmusił do ślubu i teraz sama, choćby podświadomie zdając sobie sprawę z problemu, zmusza córkę, a koleżanka jest uzależniona emocjonalnie od aprobaty rodziców i nie potrafi nawet się im sprzeciwić. Wywróżyłam to ze szklanej kuli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz