Wpis z mikrobloga

Dziś usłyszałam, że dziewczyna nie odejdzie od agresywnego narzeczonego, bo wszystko za ślub zapłacone, wszyscy o tym wiedzą, jej rodzice też i nic z tym nie chcą zrobić. Nawet jej matka mogłaby jej do rozumu przegadać, to nie córeczko, męcz się, bo wszystko opłacone. No i dziewczyna mówi, że jak coś to się rozwiedzie.... Co za #logikarozowychpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
@TheKa: jeszcze ma sprawę w sądzie, założyła mu niebieską kartę bezpodstawnie, chłopak się broni xD Policjanci u mnie byli nawet zapytać czy widuje żeby się awanturował/nadużywał alkoholu. Problem w tym że ten typ nie pije- na imprezach nigdy nie spożywał alkoholu. Z obserwacji które poczyniłem to ta jego żona to prawdziwa patusiara. Teraz chce rozwodu i żąda mieszkania które wprowadził on do małżeństwa, na szczęscie rodzice pochamowali go i to oni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheKa: przeczytałam co napisałaś i skojarzyła mi się historia z podcastu kryminalnego 5 nie zabijaj o Małgorzacie Śniegule, ale to może tylko moje dziwne wrażenie, że historia zaczyna się podobnie
  • Odpowiedz
mentalność postaw się, a zastaw się ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz tylko piękne foteczki ślubne dla koleżanek <3

@little_muffin:
to raczej nie jest takie proste. Ciężko mi uwierzyć, że kobieta może świadomie wybrać wejście w małżeństwo z toksycznym kolesiem, bo "już wszystko opłacone i co powie rodzina i koleżanki". Jeśli z domu i otoczenia wyniosło się neurotyczny model relacji i rodziny, ciężko zauważyć że może być inaczej
  • Odpowiedz
@TheKa: jasne, że tam muszą być jakieś mocne zaburzenia w rodzinie. Bawi mnie, że laska myśli, że weźmie rozwód za 200 Zeta i po sprawie, kiedy w rzeczywistości mąż ją może zadłużyć na 200k i spoerdolic z Polski, a ona zostanie z długiem. To tylko jedna z wielu rzeczy, którymi się odpowiada w małżeństwie.
  • Odpowiedz