Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Te o gorszej jakości to to samo co zaschnięta dysza atramentu. Paski i puste pola, a bywa często, że gorzej, sypiący się proszek, albo kiepskiej jakości proszek powoduje, że kartka się przykleja do wałka w piecu i zgrzewa się z nim


@Luks_x: to dziwna sprawa, używam zamienników od kilkunastu lat i nie spotkałem się z takimi problemami. W sumie znajomi też używają i również brak problemów. Nie twierdzę, że takie się
  • Odpowiedz
@ksiak: Podkreślę. W przypadku tylko mono masz rację, w przypadku kolorów nie. atramentówka z wymiennymi głowicami to nie jest duży problem, jest tanio i nawet po awarii łatwo można drukować dalej.
  • Odpowiedz
Ty masz ogląd na siebie i wąski wycinek własnej grupy, ja mam na całe miasto.


@Luks_x: kurcze no popatrz, skoro problem z zamiennikami tonerów jest tak powszechny to dlaczego nie robią o tym memów jak w przypadku drukarek atramentowych?
A może po prostu masz takie doświadczenia bo kiepskie zamienniki sprzedajesz? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Ja nie sprzedaję tonerów, znaczy się zdarza się, ale może ze 20 miesięcznie, nie tym się zajmuję.


@Luks_x: nie zmienia to faktu, że o drukarkach laserowych nie ma memów o atramentowych są. Czyli problem z tymi drugimi jest dużo bardziej nagminny niż ten który Ty wskazujesz.
  • Odpowiedz
@Luks_x: @Zjem_Ci_nos:

A ja jeszcze bardziej popsuję wam mema bo każda kolorowa drukarka nadrukowuje też ledwo widoczne żółte kropeczki, które są swego rodzaju kodem aby można było namieszyć czym, gdzie i kiedy było drukowane. W skrócie: wasza drukarka sprzedaje was na psach:

https://www.youtube.com/watch?v=izMGMsIZK4U

https://www.youtube.com/watch?v=XNmYr2_uvGU

I własnie dlatego nie drukuje bez żółtego
SzubiDubiDu - @Luksx: @ZjemCinos: 

A ja jeszcze bardziej popsuję wam mema bo każda...

źródło: comment_1625818804s5atIab3O55QTbEgqTDUjS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To nie ten powód. Powód jest taki, że kolorowy laser ma jedna osoba na kilkaset czy kilka tysięcy z atramentówkami.


@Luks_x: no ale chwile, to czarno białych laserów nie dotyczy problem wadliwych zamienników?
  • Odpowiedz
@ksiak: Dotyczy, ale są bardziej opanowane i większym wolumenie produkowane. Ale zdarza się dość często, chociaż nie tak często jak wadliwe zamienniki do atramentówek.
  • Odpowiedz