Wpis z mikrobloga

#cukrzyca

Znany program do przedłużania freestylelibre dostał wezwanie do zamknięcia sklepu

W związku z wnioskiem kancelarii Incopro Ltd, reprezentującej producenta czujników Libre, o zablokowanie dostępności aplikacji iDroplet w droplet. Sklep z kamieniami, decydując się na usunięcie go z droplet. sklep z kamieniami o północy dziś tj. o godz. 24:00 CET 8 lipca 2021.

Więcej informacji udzielę jak coś wymyślę...
  • 13
  • Odpowiedz
@shuriken: Masz program przykładasz do freestylelibre naciskasz przedłuż i masz kolejne 14 dni. Możesz czytać w programie libry ale musisz ją odinstalować lub usunąć dane aplikacji. Albo robisz odczyty w xdrip.
  • Odpowiedz
@airflame dzięki za info-a jak bardzo wydłużał działanie? To było jedyne rozwiązanie tego typu na rynku? aż się sobie dziwię, że nigdy w tym kierunku nie robiłem rozeznania :/
  • Odpowiedz
@shuriken: Przedłuża do max 31 dni czyli oryginalne 14 +14. Ale nie zawsze wytrzyma 31 czasami pada po 22 dniach a czasami wytrzymuje do końca. Czasami po 14 dniach mogą być odczyty z dupy że trzeba cały czas kalibrować a czasami jest w pytę.

255 2x w miesiącu wychodzi 6120 rocznie
255 1x w miesiącu wychodzi 3060 rocznie

Tak czy srak warto
  • Odpowiedz
@kenshin985: Komunikuje się przez BL po aktywacji przez NFC. Przy aktywacji NFC już nie działa i potem już komunikacja jest przez bluetooth. Aczkolwiek można zrobić tak by wysłać przez NFC przedłużenie a potem uruchomienie zależy jak to zabezpieczyli.

Jeśli zabezpieczenie jest takie że każde pierwsze uruchomienie NFC wyłącza je potem to nic się nie da zrobić i trzeba próbować exploita przez bluetooth.
  • Odpowiedz
@kenshin985: ja przeszłam w marcu z FSL na Dexcom G6 i tam całkiem spoko działa opcja z przedłużaniem - sensor z dexcom ma cykl 10 dni, sensor można przedłużać co te 10 dni, jakiś gościu rekordzista ma jeden sensor chyba 50 dni. ¯\_(ツ)_/¯ Dodatkowo nie trzeba kupować żadnych aplikacji ani ponosić jakichkolwiek kosztów przedłużenia.
1 sensor to koszt 300 zł + koszt transmitera (kolejne 300 zł, ale działa przez 100 dni).
  • Odpowiedz
#cukrzyca #informatyka #hacking moi drodzy slodsi a więc jestem mega cebulą i kombinuje jak nikt , freestylelibre przedłużam dropletem i dla mnie xdrip to czarna magia nie nawidze go więc przedłużyłam dropletem ale pokombinowałam z librą i działa ale nadal mnie to nie zadowala wiem że na Ukrainie lutują w sensorze w środku ale ja się tego nie podejmne bo ciemna w tym temacie jestem , wiec wpadłam na pomysł by zhackowac
  • Odpowiedz