Wpis z mikrobloga

Tu jeszcze wczoraj była ciekawa dyskusja, czy #codzisreklamujemy przemycają mikroreklamy (a raczej kryptoreklamy) w "prezentach od widzów" - ponieważ dosyć często dostają paczki od ludzi, którzy akurat coś produkują, albo świadczą jakieś usługi. Scenariusz zwykle jest taki, że "zaskoczona" #misskanalu otwiera paczkę i czyta cały liścik (z treścią promującą przysłany fant), a potem następują ochy, achy i podziękowania oraz podawane są namiary na "ofiarodawcę". Kolega @aeiou powziął podejrzenie, czy to nie kolejny sposób #codzisreklamujemy na tzw. współprace i założył taki wątek.
W jedym z komentarzy odpisałem, że #codzisreklamujemy są megachytrusami, co niejednokrotnie sami potwierdzili. Szkoda, że wątek został skasowany, bo twórcy chyba to zdążyli przeczytać i nam odpowiedzieli na odcinku. Wstawiam od 01:30, ale najciekawsze jest od 01:46 ;) Pozdrowienia dla #majstry, jestem pod wrażeniem szczerości, niewielu by się tak otwarcie przyznało! :)

#majstry #misskanalu #codzisreklamujemy #lukaszbudowlaniec
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berman: bycie oszczędnym to nie to samo co bycie sknera.
Oszczędny nie wydaje na głupoty (np nowy samochód kiedy start jest jeszcze ok ale stary) ale stać go na rzeczy dla niego ważne, np budowa domu z największym wkładem własnym.

Sknera to po prostu osoba która nie rozumie potrzeby wydawania pieniędzy i często źle się czuje je wydając, nawet jeżeli pewne inwestycje mają sens, np remont dachu zanim zacznie przeciekać i
@random2o: To jeszcze raz, w skrócie, żeby łatwiej było zrozumieć.

Ja napisałem, że przedwczoraj na tagu nazwałem majstrów chytrusami, a wczoraj majster powiedział na odcinku "Jestem chytry i szkoda mi pieniędzy". Może przypadek, a może czytał tag. Napisałem też o możliwej kryptoreklamie.

Ty napisałeś o różnicy między byciu oszczędnym a sknerą oraz o braku obowiązku oglądania ich kanału. Żadne z powyższych nie zostało poruszone w moim wpisie. Może teraz napisz coś
@berman: w tym skasowanym wątku zdążyłem zauważyć kogoś wpis(nie pamiętam kogo bo skasowano wszystko) że #misskanalu utrzymuje bezrobotnego chłopa a to bardzo trafne spostrzeżenie bo #codzisreklamujemy w komentarzach odpisują że ciężko pracują.To teraz takie czasy że ciężką pracą bez podatków można się chwalić na YT?"#piwnykrzychu z jego "firmą"i budżetem pewnie dopełnił formalnosci."Jestem chytry szkoda mi pieniędzy" to nic,powinno to brzmieć jestem chytry cwaniak płacicie swoje i za mnie podatki.
@Jopek1974: Pamiętam ten wpis, ktoś napisał, że po opiniach o firmie #misskanalu można wnioskować, że tam jest obóz pracy, a ona jeszcze ma na utrzymaniu bezrobotnego chłopa...
A wątek ciekawy: z jednej strony serwują na kanale totalne ochłapy typu "sprzątanie bryki w dwóch odcinkach", a z drugiej ciągle ciężko zapracowani i zmęczeni - ale nie pokazują, co robią. Może faktycznie to wina urzędu skarbowego? :)
@Jopek1974: kto jej karze w ogóle odpowiadać na pytanie o dzieci? Za jakis czas bedzie jej glupio, jak Anna Mucha czy Agnieszka Wlodarczyk ktore to czesto gadaly bzdury o macierzyństwie,