Wpis z mikrobloga

@Skonek248: No i nie dziwi w ogóle. Spodziewałbym się takiej właśnie zależności. Tak więc zestawienie danych statystycznych jak najbardziej na miejscu.

To tak jakby mieć dwa diagramy: wśród mężczyzn najwięcej przestępców jest w wieku 18-25lat i drugi: najwyższy poziom testosteronu facet ma w wieku 18-25lat. Tylko głupi znając fakty by ich nie skojarzył ze sobą...
  • Odpowiedz
@Skonek248: To prosta zależność. Im bardziej świadomy człowiek, tym szybciej będzie chciał uciec z Polski B, a matura to idealny moment. Nie znam wielu ludzi w mieście wojewódzkim Polski B, którzy zostali na miejscu - lokalne uczelnie wypełnione ludźmi z okolicznych powiatów lub Ukraińcami.
  • Odpowiedz
  • 4
regiony konserwatywne nie mają normalnych rodzin. Większość to patusiarnia


@Kolorowezworki No właśnie niekoniecznie. Widziałem statystyki wg których konserwatywna ściana wschodnia miała mniej przestępstw per capita od ziem odzyskanych. Nie chcę wychodzić z pochopnymi wnioskami, ale problematyczne były zawsze tereny popgrowskie, a te własnie uświadczysz na ziemach zachodnich częsciej niż w Polsce B.
  • Odpowiedz
@Skonek248: Mnie jeszcze zastanawia jaki procent uczniów podchodzi tam do matury, u mnie w mieście też była szkoła, ze 100% zdawalnością matury, tylko że podchodziło do niej 15 osób.

Ale racja, nic tak nie motywuje do nauki, jak chęć spi3rdolenia od prymitywnych i zamordystycznych starych.

Ja akurat mam przykład z pierwszej ręki, bo moja babcia miała 7 dzieci i tylko mojemu ojcu udało się stamtąd spieprzyć na studia, zresztą nawet nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skonek248: Co jest nie tak z określeniem "normalna rodzina"?
Normalność to pojęcie względne i obecnie oznacza to co robi większość ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Halbr: Na ziemiach zachodnich żyją głównie ludzie przesiedleni z Ukrainy i ogólnie wschodu?

  • Odpowiedz