Wpis z mikrobloga

Słyszeliście może o #lyconet czy myWorld? Ktoś na FB w sumie bez wspólnych znajomych mnie dodał i zaprosił na spotkanie zoom z jakąś prezentacją. Niby ta firma współpracuje z dużymi firmami np. Orlen, Carrefour, ale śmierdzi mi to piramidą finansową, bo trzeba zapraszać ludzi i wpłacać pieniądze na jakieś vouchery. Jest ktoś kto z tego korzysta?
Widziałem pytania o to już kilka razy na forum, ale głównie starsze posty i mało informacji w sumie na ten temat.
#pytanie #mlm #cashback #myworld
  • 11
  • Odpowiedz
@iksude: Siema, ja slyszalem chcieli mnie do tego wciagnac, koledzy z osiedla w to weszli we 2, na poczatku tam mowia o tym calym cashback itd. ale na koniec chodzi o to zeby placic 100 euro miesiecznie i zostanie marketerem, musisz rekrutowac ludzi ktorzy beda pod toba i zaczna wplacac 100 euro miesiecznie( typowa piramida). Pozniej daja ci opcje wejscia na lvl wyzej musisz zaplacic 1000 euro, nastepny poziom na ktory
  • Odpowiedz
@iksude: Ostrzegam również przed randomami zapraszającymi na facebooku do „nowego projektu” o nazwie MT8, czy More Than 8. Kolejny klon Lyconetów itp.
Wstawiają jakieś posty motywacyjne i pokazujące bogactwo, wyjazdy i spotkania z głupimi hashtagami. Jeszcze nie znalazłem w sieci o tym dużo informacji, ale tylko ostrzegam. Może ktoś też miał z nimi do czynienia?
  • Odpowiedz
@iksude: projekt bardzo ciekawy ale nie nastawiaj się tu na miliony. Kiedyś w Lyconet można było zarabiać bez wprowadzania nowych osób teraz głównie tylko z budowy. Jeżeli zadajesz takie pytania to taki rodzaju biznesu nie jest dla Ciebie. Jest tu sporo Januszy biznesu na Wykopie. Dowiedz się jak najwięcej i podejmij decyzję. Nie myśl emocjami. Marcin Iwuć - jeśli masz pieniądze ryzykuj. A kwota na start 445 zl to nie przesadzajmy
  • Odpowiedz
Miałem do czynienia z tą grupą i też przestrzegam przed tym. Najlepsi w praniu mózgu, stosowaniu socjotechnik itp. i w obietnicach bogactwa i spełnienia marzeń. Niszczą tych młodych ludzi tam psychicznie przez te i ich szkolenia i wyjazdy co chwile na weekend. Byłem na takich 2 spotkaniach, niezłe kino się tam odstawia. Dziwne dla mnie jest to jak Ci liderzy robią z siebie bogów bo nie chodzą do pracy, mają dochód pasywny
  • Odpowiedz