Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, poszukuję laptopa przynajmniej 15,6 budżet ok 3000zł(może być troszkę więcej) z Windowsem.
Laptop głównie do przeglądania internetu(20 otwartych kart w firefoxie), oglądania filmów i czasami do programowania(NetBeans/Eclipse). Czasami ściągnę jakiś film przez VideoDownloadHelpera i tam jest taka opcja że przy strumieniowaniu HLS film się ściąga i od razu przerabia na normalny format i to w starym kompie mi strasznie muliło i nie dało się za bardzo robić czegoś innego więc chciałbym żeby to mi uciągnął. Co do gier to czasami w coś bym zagrał, ale to nie jest priorytetom. A i czy w laptopach teraz dalej tak jest że je trzeba czyścić średnio co 3 miesiące? We wcześniejszy moich laptopach po 3 miesiącach wyłączały się, strasznie grzały i głośno chodziły(Acery).

#laptopy #pustulkowelaptopy
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TrumanBurbank: zobacz na kanał gościa. Również inne modele testował, ostatnio jakiś Lenovo ponownie. Wygodnie jest pracować na laptopach z wyższym formatem.
Może tamte inne mają Matowe ekrany, nie przyglądałem się
@rukh: @CeZiK_: @Gajwer2: panowie który z tych?
Acer Aspire 5 R5-4500U/16GB/512/W10 IPS Srebrny
HP Pavilion 15 Ryzen 5-4500/16GB/512/Win10 Silver
HP 15s Ryzen 7-4700/16GB/512/Win10

Na voucher z supportu HP nie mam szans bo nie znam nikogo kto by miał starego laptopa hp i mógł mi zrobić zdjęcie numeru seryjnego starego laptopa.
Acer ma jeden slot na pamięć RAM, możliwość instalacji dysku SATA, wejście USB 2.0 i RJ45, a HP ma
@33793383379338: Jak na razie bardzo dobrze. Laptopa jak na razie używam do neta/oglądania filmów/office. Wiatrak się włącza bardzo rzadko, a jak już się włączy to jest w miarę cichy. Klawiatura się nie nagrzewa od procesora. Jest cienki i w miarę lekki - 1,6 kg. Cieszę się że nie kupiłem HP z listy powyżej bo co jakiś czas widzę komentarze że się bardzo grzeją i łapią zwiechy. Jak chcesz wiedzieć bardziej konkretne