Wpis z mikrobloga

Jeszcze jak. Mój facet jest ode mnie o 30 kg mniejszy i 20 lat młodszy a cały czas na mnie krzyczy, że tylko gram w gry i siedzę na wykopie zamiast coś sensownego robić. Mam depresję od tego i zjadłem przed chwilą cztery tosty z serem by się uspokoić


@#!$%@?: Następnym razem jak będzie darł peezde to powiedz mu żeby się zamknął bo mu sprzedasz luja ogłuszacza na dziąsło ( ͡°
@jakubz: A czy to ma jakiekolwiek znaczenie w temacie? Ten facet uważa, że dwoje ludzi tej samej płci to ideologia do zwalczania, ale już ułaskawienie pedofila uważa za rzecz potrzebną społecznie.

Rozumiesz już? Pan Prezydent nie uważa, że należy zwlaczać ewentualnych patologii w związkach. Sam fakt takiego związku jest dla niego powodem do agresji i szczucia na nich, a nie w przypadku gdy jakaś agresja wystąpi. Natomiast przypadek pedofilii w "normalnej
Wiec jest głupi


@jakubz: albo po prostu nie zrozumiałeś, bo OP ma 100% racji. Du*a setki razy dawał do zrozumienia, że dwoje kochających się ludzi tej samej płci to "nie ludzie, tylko ideologia, którą trzeba zwalczać", podczas gdy w jego własnej partii #!$%@? w żonę kablem od prodiża jest w zasadzie powszechne.
@jakubz: mem przedstawia poglady dudy dokladnie w ta sama strone.
Dla niego zwiazki homo to ideologia ktora chce zwalczac. Ale przemoc rodzinna to sprawy rodzinne zaslugujace na ulaskawienie, byle by nie trzeba bylo ze skarbonki ziobry nic wyplacac bo by sie rydzyk obrazil ze malo.
@kot_z_wolnego_wybiegu: Ułaskawienie pedofila to jest ogromny skrót myślowy. Dorosła kobieta poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się dla jej ojca i co Państwo ma Jej tego zakazać? Duda zrobił dobrze i tyle, dorosła kobieta sama ma prawo zdecydować czy chce takiego ojca widzieć czy nie