Wpis z mikrobloga

Autem zrobiłem 220k nalotu przez moje 12 lat odkąd prawko posiadam, zero mandatów oraz upomnień na koncie, zero kolizji, stłuczek, nic...

Jeżdżę głównie po #krakow... z taką agresją drogową jak w ostatnim roku oraz w tym roku kalendarzowym się spotykam to już dawno niczego takiego nie pamiętam. Kierowcy często na mnie trąbią bo stosuje zasadę ograniczonego zaufania oraz jeżdżę przepisowo. Dzisiaj spotkałem się z tym że kierowca w Skodzie Octavie mnie strąbił i groził zaciśniętą pięścią że zatrzymałem się na czerwonym, gdzie miałem warunkową strzałkę w prawo... Boję się i tak się pytam. Wozicie ze sobą gaz pieprzowy w samochodzie?

#samochody #prawojazdy #polskiedrogi
  • 36
wolałem się zatrzymać


@jaca_66: to nie kwestia twojego wolę is, tylko obowiązek

Ostatnio też mnie jeden kretyn strabil bo stałem na zielonej strzałce. Tylko głupiej nie zauważył że to są pady i z lewej strony szła sobie staruszka, co miała zielone :p

Jak już ją zobaczył, to zaczął przepraszać. W sensie że tak gestykulował, jakby zrozumiał swój błąd :p

Chociaż innym razem miałem podobnie, z tym że łysy dzban w BMW
@jaca_66: ogólnie to rób wszystko aby deeskalowac konflikt. Jak gość zajdzie ci drogę, to go omin, jak wysiadzie z auta, to odjedz. Nie ma sensu się szarpać z osobami chorymi psychicznie. Nigdy nie wiesz, czy nie ma nkza, prawda?

Dopiero jak on cię zaatakuje, to wtedy gaz, aczkolwiek jeśli masz go nagranego, to bez sensu. Środki takie jak gaz, to ostateczności. Tylko jak masz nagranie, to masz wręcz obywatelski obowiązek zgłosić
Jeżdżę głównie po #krakow


@jaca_66: krakowscy kierowcy to furiaci i debile, a zwłaszcza złotówy. Ja już się przyzwyczaiłem, że na mnie trąbią na czerwonym xD Kiedyś widziałem jak był korek, obok jechał tramwaj, a złotówa wyprzedzała, korek, tramwaj, na ciągłej, combo konkretne (nie, na samym końcu wcale nie miał dodatkowego wolnego pasa do skrętu czy coś, po prostu na chama leciał)
@jaca_66: zwierzęta za kierownicą masz wszędzie, w całej Polsce. Coś takiego jak kultura jazdy w naszym kraju nie istnieje.
Gaz jest niezłym wyjściem, często nawet jakiekolwiek poważniejsze zarzuty będą wątpliwe po jego użyciu - nie spowodujesz żadnych namacalnych obrażeń najprawdopobniej więc nawet gdyby chciał iść na obdukcje niewiele mu to da.
Nieraz by człowiek takiego piłującego swoją tępą mordę janusza jebnął w łeb solidnie i by utkał #!$%@? zwierzak na długo,
@jaca_66: @TestoDepot: Polscy kierowcy to jest jakaś pomyłka. Im tańsze auta tym szybciej jeżdżą i są większymi burakami. Miałem 10msc przerwy z jeżdżeniem i w pierwszych 3 dniach jazdy co chwile ktoś mi siedział na dupie w zabudowanym jak jechałem 55-56 i zwalniałem, gdzie było ograniczenie do 40.. miałem tez akcje na autostradzie jak zjechałem na lewy, żeby chłop z rozbiegowki się bez problemu włączył, to ten jak już byłem