Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś sensowny komis #samochody w #warszawa lub w okolicy? Niestety, jestem samochodowym laikiem (nawet nigdy nie kupowałem auta, tylko odziedziczyłem po rodzicach xD), a muszę wkrótce coś kupić (bo odziedziczonemu zostało mało HP). Jeśli ktoś kupił gdzieś używane auto i jest zadowolony, bardzo proszę o polecenie.
  • 9
@aksal89 szykuję lubrykant. Jakieś protipy, co innego mogę zrobić? Poprzedni właściciel, nie-handlarz, też może mnie załadować po same bile xD. Na nowe auto za mały mam budżet i nie chce się pakować w leasing/kredyt.
@Solidly: Może, jednak prędzej podejrzewałbym o to handlarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie szukanie auta to udręka, zwłaszcza teraz - dobre oferty znikają w momencie, zostaje samo gówno, albo drożyzna.

Najlepiej byłoby trafić coś od prywatnego właściciela, który danym autem jeździł od dłuższego czasu. Auto możesz zabrać do jakiegoś warsztatu i zapłacić parę stówek za sprawdzenie, zawsze to szansa, że zauważą jakieś poważniejsze problemy.

No i oczywiście
@Solidly: Hmm, to może (jeśli nie szukasz czegoś dużego), to może warto pooglądać używane, poleasingowe przy salonach samochodowych? Trochę nie "mój" budżet, więc średnio coś więcej doradzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Solidly: ostatnio kupowałem auto. Wszystko w komisach to był szrot. Zatrudnij człowieka do pomocy - są oferty na olx. Ewentualnie komisy przy salonach samochodowych mogę polecić ale z zachowaniem ostrożności.
@Solidly: zawez swoje poszukiwania do jednego-trzech modeli, wyszukaj na olx/otomoto i pojedz tam, gdzie je mają. Ja dwa auta kupilem w aaauto, jedno okazyjnie a za drugie troche przeplacilem powyzej ceny rynkowej, niemniej w zadnym z nich nie mialem chocby najmniejszego problemu, niemniej nie uwazam by ceny w aaauto byly obecnie okazyjne.