Wpis z mikrobloga

Zarzutka, ale teraz to już się mało pije na weselach. Kiedyś ktoś śpiący z głową w talerzu to był normalny widok, a teraz gdy już kogoś trochę zamiata to zaraz znika z sali.
@FHA96: Te wymienione "wymagania" powinny być dla każdego oczywistością. Nie zmienia to faktu, iż nie jest to stosowne, jeżeli Para Młoda ma obawy co do swoich gości i ich zachowania to raczej skłaniałabym się do zadania im pytania - dlaczego decydują się zapraszać takie osoby.
@FHA96: jestem bardzo szczęśliwy że moja podziela moje zdanie co do wesela i w przyszłości zrobimy najwyżej kameralną imprezę dla najbliższej rodziny i znajomych a nie cyrki na 100 osób z czego 3/4 z nich ma w ciebie #!$%@?
ten hajs lepiej przeznaczyć już na fajną wycieczkę dla nas a nie sponsorować rodzince którą się widziało ostatni raz 5 lat temu darmowe chlanie i żarcie xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czytając te komentarze, odnoszę wrażenie że 90% wykopków wesela zna tylko z opowiadań innych wykopków, którzy nakręcają się wzajemnie wziętymi z dupy opowiadaniami xD

W przeciągu ostatnich kilku lat byłem na dwucyfrowej liczbie wesel, czasami było to wesele "wieśniaków" jak to niektórzy nazywają, czasami "miastowych", ale na ani #!$%@? jednym weselu nie było krindżowych zabaw typu przeciąganie jajka przez nogawkę, czy rozpoznawanie swojej partnerki po biuście itd. Nie spotkałem się też nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FHA96: Kurde jesteśmy z narzeczona na etapie planowania wesela i w zasadzie wszystkie punkty z tej kartki są z dupy jak dla mnie XD

1. Spoznienie - no czasami są takie wypadki losowe, że nie poradzisz nic, nie wiem jak można mieć o coś takiego pretensje.

2. Biały strój - no trudno, jak kobieta założy biały strój to prawdopodobnie sama spali się ze wstydu jak na weselu ogarnie się co zrobiła.
@FHA96 xD u mnie na weselu kto się nawalił to się nawalił zdjęć było milion każdy robił kiedy chciał i każdy się dobrze bawił Ci z ulotki to jakis książę i księżna chyba