Wpis z mikrobloga

Dress code- byłby ok i normalny, ale podany w innej formie. Chociaż w Polsce w kontekście takich imprez mało popularne.


@hellyea: Właśnie chyba coraz bardziej popularne. Organizatorzy wszystkich wesel, na których byłem lub będę w tym roku informowali, że impreza jest na luzie i nie trzeba się stroić pod krawat. :)

Tzn. to są wesela przyjaciół. Są też jakieś wesela w rodzinie, tzw. z pompą, gdzie chyba oczekiwaliby garniturów, ale z
Dress code- byłby ok i normalny, ale podany w innej formie. Chociaż w Polsce w kontekście takich imprez mało popularne.


@hellyea: Właśnie chyba coraz bardziej popularne. Organizatorzy wszystkich wesel, na których byłem lub będę w tym roku informowali, że impreza jest na luzie i nie trzeba się stroić pod krawat. :)

@DerMitteleuropaer: A to akurat sama pisałam. Ale bardziej w zamyśle, żeby „otrzec” gości, żeby potem się nie czuli niewygodnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FHA96: ja akurat nie mam nic do takiego czegoś, na mojej liście na pewno bylby podpunkt, że wesele bez kaszojadow I że zamiast kwiatów wolę coś innego i tyle ale te pkt to trochę cringe No i "GOSCE"
To wygląda jak klepsydra. A tak w ogóle to czemu nie można białej sukni? Bo co? Bo to panna młoda może tylko mieć? Jakby się trzymać zasad, to panna młoda powinna być dziewicą, żeby mieć białą suknię xd