Wpis z mikrobloga

Dobra coś się zepsuło. W tym tygodniu 3 próby na +7 i ni #!$%@? nie umiem przejść. A problemem na pewno jestem ja, bo widzę, że nie trzymam aggro. No nie umiem. Próbowałem już z lazymacro, próbowałem z innymi talentami, próbowałem sam spamować trash i swipe, ale moby się mnie nie kleją i tyle. Nie bardzo wiem co dalej... Próbować robić niższe klucze i na nich odbić się z 218ilvl? Wiele itemów do odbicia i tak nie mam. Najniżej neck 200 i back 207, a reszta wszystko w okolicach 220 ;/
#worldofwarcraft
  • 12
@ruda_stuleja: Jeśli grasz swoje klucze, i masz problem z trzymaniem aggro przez brak threata, zawsze możesz wziąć do ekipy Rogala/Huntera, którzy powinni nabić na tobie aggro. Zawsze troszkę łatwiej. No i poprawić rotacje, bo dudu w tanku potrafi chore liczby robić. :D
@Taharii:! dudu w tanku potrafi chore liczby robić

*Cries in 1,4 DPS* XDDDD

@blekqq: @nairoht: No właśnie tu może być problem. Jakiś czas temu się na lazymacro przerzuciłem. Ktoś polecił, a mi się spodobało, bo się mogę bardziej na tym co się wokół dzieje skupiać niż patrzeć na zamykający się licznik na spellu. A ludzie piszą, że spokojnie z nimi +15 robią więc uznałem że czemu nie. No tylko
@ruda_stuleja: Ściągnij sobie weakaury, które na środku ekranu pokażą ci główne CDki i najczęściej używane spelle, żeby były castowane off cooldown. No i biegając dungi musisz się nauczyć, kiedy DPSy się odpalają, żeby możliwie zrobić to razem z nimi. W chwili, kiedy DPSy się palą, tym bardziej nie utrzymasz aggro. A wszystkie rotation helpery to tragedia, i imho lepiej nauczyć się samemu odpowiednio klikać, nawet jeśli ma to zająć dłużej.
Jakiś czas temu się na lazymacro przerzuciłem. Ktoś polecił, a mi się spodobało,


@ruda_stuleja: rotacja w wowie jest tak banalnie prosta ze uzywanie takich rzeczy to troche glupota, co tym druidem tam masz, wpadasz w paczke walisz trash odpalasz ironfur, manglujesz trzymajc stacki ironfura i tyle, co 2min mozesz chyba ulepszona forme odpalic wtedy nawet chyba trash jest offcd
@ruda_stuleja: Skill > Gear

-Obejrzyj pare runow na youtube z Druid PoV
-ogarnij dobry route
-naucz sie co interruptowac/stunowac
-naucz sie packow na pamiec xd
-przeczytaj jeszcze raz co robia twoje skille
-sprawdz czy masz wszystkie na barach
-ogarnij weakaure zeby skille byly na srodku ekranu i wywal je z dolu(podstawowo)
-zbinduj wszystkie skille ktore uzywasz(nawet CDki 2/3 min)
-spamuj klawisze jak poyebany

Zerknij na tanking thread na reddicie w czwartki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruda_stuleja: siema. Ja robilem w tym tyg klucze +18 w War tanku ktory ma problem z aggro. Ale to co Ci polecam. Niezaleznie od wysokosci klucza to ogarnac sobie rogala ktory potrafi rzucac Tricksy. Albo chociaz Huntera z miss direction. To bardzo pomaga. Dodatkowo posprawdzaj sobie graczy z topki jaka maja gear. Jakie conduity itd. Czasami lepiej isc w tanku w dmg niz w mitygacje. Jak cos to zapraszam na strimka