Wpis z mikrobloga

Pierwsze wrażenia po weekendzie z Alfa Romeo Giulia. Wersja SPRINT z 200 konna benzyna. Jestem zakochany jak ten samochód się prowadzi. W zakrętach mam wrażenie że jest przyklejony. Lopaki od zmiany biegów myślałem ze będą przeszkadzać, a jest odwrotnie. Przynajmniej na razie jak staram się nie przekraczać 3k obrotów to dosyć często korzystam. Co do minusów to bardzo mało schowków, a już hitem jest fakt ze schodek od kierowcy jest opcja . Na początku miałem też problem z przednimi czujnikami parkowania. Najpierw lewy łapał podkładkę pod rejestracje a jak to naprawiłem go przedni wykrywał rejestracje i też ciągle piszczał. Nie podoba mi się też system który odsuwa siedzenie jak się otwiera drzwi, ale mozna to wyłączyć. W trasie bardzo wygodna i cicha. W sumie po przesiadce z passata b6 w klekocie to wszystko by jeździło jak marzenie, ale jaram się przeokropne. Jakby ktoś się zastanawiał czy warto to zdecydowanie warto. #alfaromeo #giulia #carboners #chwalesie
kapiroszka - Pierwsze wrażenia po weekendzie z Alfa Romeo Giulia. Wersja SPRINT z 200...

źródło: comment_1627315833P5sSTETLX9ZII8VG9tZgna.jpg

Pobierz
  • 41