Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomijając fakt, że jestem śmieciem ludzkim to chciałbym zapytać czy reakcja mojej dziewczyny to wynik miłości czy problemów psychicznych?

Tl;dr
Jestem z dziewczyną niecałe 2 lata, zdradziłem ją z 3 laskami, pisałem wiele razy z innymi, waliłem konia jak szalony gdy tylko wychodziła z mieszkania etc. Wszystko przez moje uzależnienie od czynności seksualnych ~cytując seksuologa u którego byłem.

I jej się dzisiaj do wszystkiego przyznałem, dziewczyna jakby to trochę na chłodno wzięła, ja płakałem, potem ona płakała.

Mówie jej, że nie możemy być razem, bo ja jestem #!$%@?, a ona twierdzi, że to uzależnienie i normalnie jestem kochający itp, ale czuje wstręt do tego co zrobiłem. Mimo to mówi że chciałaby spróbować, ale muszę iść na terapię i walczyć.

Ja mam mętlik w głowie, bo z jednej strony #!$%@? ze mnie uzależniony od seksu co goni ciągle na #tinder a z drugiej czuję się z nią dobrze, bezpiecznie i ją kocham - chociaż może to dla was być dziwne.

Pytanie do różowych pasków bardziej. Czy moja dziewczyna może mnie aż tak mocno kochać, że wybaczyłby po czasie te zdrady i skoki w bok? Czy to objaw jakiegoś mega przywiązania i zaburzenia?

#pytanie #psychologia #zwiazki #milosc #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61016bd9cbea6c000a5b6e9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 23
OP: @tagtak: @nowywinternetach: @pregunta: @niochland: @girlsjustwannahavefun: @Finopatozaur: @Wogybogy: @TheChlopiecBoy: @adfgx: @CuckCuckKlan:

Taki #!$%@? mam w głowie. Z jednej strony chciałbym z nią być i kontynuuować, a z drugiej na horyzoncie są tinderki i już mnie kusi żeby je wyruchać bez uczuć.

Dziewczyna na pewno ma jakiś też problem, bo ona mówi że chce spróbować, a potem wypytuje mnie o szczegóły jak
Z jednej strony chciałbym z nią być i kontynuuować, a z drugiej na horyzoncie są tinderki i już mnie kusi żeby je wyruchać bez uczuć.


@AnonimoweMirkoWyznania: Niektórzy po prostu nie powinni wchodzić w związki albo szukać sobie do pary drugiej takiej samej osoby.
Pytanie do różowych pasków bardziej. Czy moja dziewczyna może mnie aż tak mocno kochać, że wybaczyłby po czasie te zdrady i skoki w bok?


@AnonimoweMirkoWyznania: Może tak bardzo kochać. Pytanie czy dasz radę wytrzymać i się zmienić, bo inaczej nie niszcz jej życia.
OP: @tagtak: @nowywinternetach: @pregunta: @niochland: @girlsjustwannahavefun: @Finopatozaur: @TheChlopiecBoy: @adfgx: @CuckCuckKlan: @AnonimoweMirkoWyznania: @Czesterek: @bronn:

Może tak bardzo kochać. Pytanie czy dasz radę wytrzymać i się zmienić, bo inaczej nie niszcz jej życia


Mógłbym, ale nie wiem jak wam to wytłumaczyć, że to zaburzenie jest niezwykle silne i wewnętrznie mnie rozdziela, nawet myślałem żeby wejść na SSRI i może by mi
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciągniesz temat jak najdłużej żeby w końcu usłyszeć to co chcesz, bo boisz się spojrzeć prawdzie w oczy, a negatywne emocje w dłuższej perspektywie ja zniszczą. Już zachowuje się jak żona alkoholika.

Nie masz w ogóle siły woli. Tu już nie chodzi o słabość tej dziewczyny, pluję na takie emocjonalnie upośledzone jednostki. Ale ty jesteś dużo gorszy.