Wpis z mikrobloga

#katowice #wypadek

Ta historia pokazuje mi wyraźnie jak wielu na wykopie jest sadystów, morderców ala „ja też bym tak zrobił”, ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o czymś takim jak prawo ruchu drogowego (sądze, że mało o czym mają pojęcie ale mniejsza z tym).

Myślałem, że po pedofilach broniących innych pedofilów nic mnie już tu nie zaskoczy a tu zonk. Wyszukują teraz jakieś „fakty” o tym ile dzieci miała ofiara tego zdarzenia i mierzą poziom jej patologii by usprawiedliwić mordercę za kółkiem. W tle są też mizogini cieszący się że kobieta została rozjechana.

Jakie to obrzydliwe.

Nie wiecie co myśleć o zdarzeniu? Pokażcie filmik jakiemukolwiek instruktorowi nauki jazdy chociazby to się dowiecie jak uczestnik ruchu (kierowca autobusu) się powinien zachować nawet w sytuacji zagrożenia życia. Napewno nie taranować pieszych - to jest najgorsze co można zrobić i za to bedzie surowa kara. Bez względu jak czuł się kierowca i czy mu ktoś groził.
  • 234
@kapazgon Zacznij jeździć po Niemczech to się kuźwa zdziwisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za euro byś nie rozjechała człowieka, a za złotówki to bez problemu Polaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Janusz_z_Rivii przecież vikopki to siedlisko szurów antycovidowych, rasiści, programiści 15k którzy rzucają się na rozdajo kubka za 2.5 zł, zwolennicy konfiedieracyji, korwiniści wzdychający do wolnościowej gospodarki Chin (xd), wolnościowcy przeciwni obostrzeniom, którzy cieszą się gdy człowiek zostanie celowo rozjechany na ulicy w centrum dużego miasta jak gołąb. Jednocześnie nikt nie ma mieszkania, nikt tu tu nie wie jak się rozliczan pit, na dodatek w czasie egzaminów gimbazjalnych/matur ruch na portalu zamiera. Każdy
@Janusz_z_Rivii dużo skrajnych opinii pod tytułem "patusiara, dobrze jej tak, zasłużyła, też bym tam zrobił". Są złe. Ty dokładasz swoją skrajną, skrajną jednak z drugiej strony, pisząc "morderca, zabił z premedytacją". Tak, z pewnością kierowca rano wstał z łóżka i myślał, kogo by tu dziś rozsmarować po asfalcie.

Czy serio świat jest taki zero-jedynkowy? A może po prostu kierowca się zestresował, wystraszył, nie pomyślał i ruszył do przodu w stresie. Pechowo kogoś
@Janusz_z_Rivii dla mnie beka, bo niektore portale czy komentarze jeszcze dodaja, ze ta bojka byla na przejsciu dla pieszych wiec kierowca do paki xD.

1. Jezdnia to nie ring.
2. Ostrzezenie bylo, a mieli #!$%@?.
3. Konsekwencje - moga miec pretensje tylko do siebie.

Imo ten gosc przed maska chyba go sprowokowal, trudno powiedziec, czy nie pokazal mu faka. Kierowce obowiazuje grafik, terminy, pewnie brak premii za spoznienia wiec takie patusy potrafia
@buczubuczu xD widac prawko masz tylko b. Wiekszym sprzetem jest zakaz cofania jezeli to nie jest pole manewrowe czy nie masz pomocy drugiej osoby, bo po prostu nie widzisz co jest za toba. Dluzszym sprzetem manewrowanie do tyli nie jest takie proste jak sie wykopkom bez prawka czy z samum n wwydaje xD