Wpis z mikrobloga

#sportoweswiry potrzebuje pomocy i namiarów
Szukam firmy która zajmuje się całościowym podejściem do redukcji masy ciała #chudnijzwykopem

Chce pomóc starszej osobie na emeryturze

Opis sytuacji:
- #level70 +
- Choroby współistniejące #cukrzyca i wiele innych
- Nadwaga
- Mała ilość ruchu

Szukam firmy która pomaga w chudnięciu:
- Muszą mieć różnych ekspertów:
- - od ćwiczeń / ruchu emeryt 70 paroletni nie wykona wszystkich ćwiczeń i jakie ćwiczenia robić w domu
- - lekarz który coś podpowie jeśli chodzi o całość
- - dietetyk który pomoże ułożyć dietę która nie będzie kosztować całej emerytury
- możliwość spotkań zdalnych
- dokonają przez spotkaniem analizy zdrowia pacjenta (prześlemy historię chorób)

Kogo możecie polecić?

Czy o czymś nie pomyślałem nie napisałem i muszę pomyśleć?

#kicochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #nadwaga #trening #otylosc #dieta #sport #cwiczzwykopem #cwiczeniabezsilowni #cwiczenia
  • 11
  • Odpowiedz
@Turysta10: rozumiem, jednak w takich miejscach zazwyczaj zrzesza sie najmniej kumate osoby, a sama usługa jest konstruowana nie pod jakość a wydojenie kasy. A naprawdę za duże pienia∂ze można takiej osobie dodatkowo zaszkodzić lub nic nie zyskać.
  • Odpowiedz
@Turysta10:

Znajdź od dzielnie dobrego dietetyka i dobrego fizjoterapeutę, trenera takiej osobie nie trzeba fizjoterapeuta prawdopodobnie da właściwie ćwiczeń i poćwiczy z taką osobą. Wcześniej samemu wysłać 70latka na badania prywatnie

- Morfologia
- Ogólne badanie moczu
- Profil lipidowy
- Profil nerkowy
- Homocysteina
- GGTP
- Bilirubina
- ALAT/ASPAT
- Amylaza/Lipaza
- B12
- Żelazo
- Ferrytyna
- D3

Dodatkowo do kardiologia na EKG i echo serca
oraz na
  • Odpowiedz
@Turysta10: aerobik wodny jest super, zanim basen pozamykali moja matula 60+ codziennie rano o 7:00 już była na zajęciach w grupie było kilka osób 70+ i sobie chwaliły.
  • Odpowiedz