Wpis z mikrobloga

@mnik1: Ja nie chodzę "walić" swoją żonę pod synagogę żeby pokazać że jestem hetero to ty nie chodź z gołą dupą i z tęczową flagą. Nie każdy lubi patrzeć na zboczenia i mój dziadek nie walczył o to żeby złoczyńcy paradowali po ulicach ja jestem hetero i się z tym nie obnoszę. Może ty uszanujesz moje prawa a ja będę szanować twoje. Ja nie będę srał w synagodze a ty nie
  • Odpowiedz
@mnik1: oni w latach 40 nie znali tych pojęć i mieli to w dupie.jedynie kwestia Żydowska była istotna bo Ci się nie asymilowali. To dopiero obecne czasy wykreowały te problemy
  • Odpowiedz
oni w latach 40 nie znali tych pojęć i mieli to w dupie


@proba1: Tak. Z całą pewnością LGBT, żydzi, polacy, powstańcy mieli to w dupie, że siedzą w obozie i są mordowani.

jedynie kwestia Żydowska była istotna bo Ci się nie asymilowali.


Nie wcale xD Łódź dosłownie stała na Żydach. Zresztą nie tylko Łódź. Ty się urwałeś z propagandy narodowej/nazistowskiej, że takie brednie mówisz?

mój dziadek nie walczył o to
  • Odpowiedz
@Xwoktur: O, patrz, godzinne, nieucięte nagranie z parady równości w Warszawie. Pomożesz mi znaleźć te gołe dupy, obrzydliwe obnoszenie się złoczyńców i zwyrodnienia, bo jakoś ich nie widzę.

Rodriqu - @Xwoktur: O, patrz, godzinne, nieucięte nagranie z parady równości w Warsza...
  • Odpowiedz
@mnik1: lewaki mają ciągle taki problem, że nie odróżniają krytyki od nienawiści, albo niechęci od eksterminacji. ¯\_(ツ)_/¯

Nie są w stanie odróżnić stwierdzenia "uważam że tęczowy wieniec i epatowanie swoją seksualnością pod czas obchodu rocznicy powstania to nieodpowiednie zachowanie" od "należy wygnać wszystkich gejów z Polski albo ich zgładzić". Pojawiło się to pierwsze, a jęczycie jakby z każdej strony każdy krzyczał wciąż to drugie.

Dziadek walczył o wolność dla wszystkich, ale
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Bardzo dziękuje za trafną uwagę bardzo inteligentnej, opanowanej i kulturalnej osoby. Chodziło mi troszkę o co innego z tym odnoszeniem ale chyba nie zrozumiałeś. Bardzo mi przykro że twoje horyzonty poznawcze ograniczają się do stwierdzenia opinii o innych. Nie zawsze jak czegoś nie rozumiesz to znaczy że to mówi robi debil. Po prostu czasami jest dokładnie odwrotnie. Zaufaj Mi ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Xwoktur: no dobrze, dobrze, odpaliła Ci się piękna, krasomówcza wręcz retoryka, czyli pewnie zaraz stracisz cierpliwość. Pokaż mi gdzie są te gołe dupy i zwyrodnienia na ulicach. Skoro podnosisz jakąś tezę, to ją czymś poprzyj. Co więcej, jakim zabiegiem do LGBT wciągnąłeś synagogę i sranie w niej? Bo czegoś tu nie rozumiem. No i czy gdzieś poza marszami narodowców widać było złoczyńców na ulicach? W tym środowisku, to się zgodzę, że
  • Odpowiedz