Wpis z mikrobloga

@Niggalke: Dobra bardzo mnie zdenerwowałeś i teraz to pojadę po tobie. ;) Postaraj się analizować wypowiedzi w całości jeśli nie potrafisz poddać analizie 3 zdań to nie zabieraj się za dyskusje "Paradowali po ulicach" .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Xwoktur: odpowiadam na twój pierwszy wpis. W pozostałych nic nie wniosłeś poza ad personam i masowaniu po plekcach "yntelygentnego" kolegi. Przeanalizowałem twoją jakże to bogatą wypowiedź i dalej nie widzę w tym nic głębszego. Wprowadź mnie proszę z błędu w takim układzie i przy okazji odpowiedz na moje pytania, bo nadal nie potrafisz w żaden sposób utrzymać swojej tezy.
  • Odpowiedz
@mnik1:

no tak, na pewno powstańcy walczyli o ideologie legiebete....( ͡° ͜ʖ ͡°)
O to by było 52 płci, i żeby niebinarni faceci mogli wchodzić do przebieralni kobiet na basenach....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Xwoktur: nadal nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytania? Pokaż mi te gołe dupy na ulicach i odpowiedz mi jaki proces myślowy u Ciebie zaszedł, że połączyłeś sranie w synagodze z marszami środowisk LGBT?
  • Odpowiedz
O, patrz, godzinne, nieucięte nagranie z parady równości w Warszawie. Pomożesz mi znaleźć te gołe dupy, obrzydliwe obnoszenie się złoczyńców i zwyrodnienia, bo jakoś ich nie widzę.


@Rodriqu: Żebyście tak samo podchodzili do Marszu Niepodległości i "morza swastyk" które tak rzekomo co roku jest xDDD
  • Odpowiedz
Żebyście tak samo podchodzili do Marszu Niepodległości i "morza swastyk" które tak rzekomo co roku jest xDDD


@wojtas_mks: Ciężko do tego podchodzić tak samo, jak Winnicki zaprasza tam faszoli i nazistów z Hiszpanii, Słowacji i Włoch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: #!$%@? na 18 000 000 osadzonych w obozach maksymalna liczba osób homoseksualnych to 15 000 tzn 0,00083% wszystkich rozetrzynywanych, #!$%@? doniosły problem społeczny i na bank powstańcy warszawscy walczyli przede wszystkim żeby im ulżyć.
  • Odpowiedz
#!$%@? na 18 000 000 osadzonych w obozach maksymalna liczba osób homoseksualnych to 15 000 tzn 0,00083% wszystkich rozetrzynywanych, #!$%@? doniosły problem społeczny i na bank powstańcy warszawscy walczyli przede wszystkim żeby im ulżyć.


@proba1: Kto twierdzi, że Powstańcy Walczyli głównie po to by im ulżyć? Tworzysz chochoła by go obalić.

Osoby LGBT były prześladowane przez niemiecki reżim za bycie LGBT. Ginęli w obozach, ginęli w walce, ginęli jako cywile.

Próba
  • Odpowiedz