Wpis z mikrobloga

@aksal89: ostatnio w Poznaniu była E38 Individual, fioletowa i jakieś fioletowo-białe wnętrze bodajże. Ziomek oglądał, ale mówił, że za dużo do robienia, znów by dwa lata grzebał XD
@SilesianBear: no dziś chyba nawet za takim standardem trzeba patrzeć do premiumów :D
@kuraku: A w liceum miałem kumpla, który jeździł Peugeotem 205 z brązowym wnętrzem - cała deska była z brązowego plastiku, a do tego brązowe fotele w brązową kratę () No lata 80te pełnym ryjem, do dziś się trzęsę z podniecenia, jak sobie to przypomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle 30-40 lat temu jakoś opłacało się produkować deskę rozdzielczą do
aksal89 - @kuraku: A w liceum miałem kumpla, który jeździł Peugeotem 205 z brązowym w...

źródło: comment_1627983421DdRmwgZTi6eYXW534jpa8h.jpg

Pobierz
@aksal89: no, ale jak mi tym W126 wyjechali, to się poskładałem. Dawno tak nie miałem.

Peugeotem 205


205 generalnie miało milion ciekawych wersji. To w ogóle były przecież te czasy, gdzie się też opłacało robić luksusowe wersje małych aut. Ja jeździłem 205 od GK, który miał skórę i automat. Ziomek miał chyba 106 w skórze. Twingo było później, ale też wychodziło w luksusowej specce. Dziś chyba już takich nie ma.
kuraku - @aksal89: no, ale jak mi tym W126 wyjechali, to się poskładałem. Dawno tak n...

źródło: comment_16279834786nqqB5KJcLiV6cOTUbFrbO.jpg

Pobierz