Wpis z mikrobloga

@majkkali:

Katowice aspirują do miana najbardziej patusiarskiego miasta w Polsce


A jak mówiłem kilka lat temu, by cały ten region na Ś odrzucić od kraju, bo to tylko kłopoty i straty przyciąga to "nieeee, skąd węgiel, skąd węgiel..." i co? I gunwo, węgla dziś nikt nie potrzebuje tak samo jak patoli >.>

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Spytaj_twojego_odrzuta: kiedyś byłem świadkiem jak mały lekki typ (zapaśnik) zmiażdżył wielkiego kolesia, wyższego o 1,5 raza i cięższego pewnie z 3 razy.
Zajęło mu to jakieś 1,5 minuty. xD
  • Odpowiedz
@Spytaj_twojego_odrzuta: @majkkali: Zawsze znajda się takie osoby jak wy, czyli „JAKBYM JA TAM BYŁ TO KOLEŚ LEŻAŁBY ZŁOŻONY JAK CHIŃSKI TBORET!!111” #!$%@? byście pewnie zrobili. Stres w takich sytuacjach na większość ludzi działa paraliżująco i fajnie się komentuje siedząc przed wyświetlaczem monitora czy telefonu xD.
  • Odpowiedz
@majkkali: umówmy się - patusy powinny iść od razu do utylizacji, tutaj resocjalizacja nie ma żadnego sensu. Normalnie jak my był jakimś #!$%@? królem polski, to organizowanym systemowe łapanki na patusow, a najbardziej kiboli, żeby wyplenić to scierwo psujące sport. #!$%@? odpady społeczne
  • Odpowiedz
@majkkali: a typ widać 100kg luzem a dał się pobić jak dziecko, do tego krył się za swoją kobietą
jak się boicie i nie umiecie bić to noście ze sobą gaz bo inaczej kończy się tak jak na filmie
a wystarczyłoby żeby kobiecie kazał się odsunąć i typa powalił. widywałem na żywo sytuację gdzie taki grubszy misiek ponad 100kg rzucał na ziemi jak szmatą byczkiem 85kg, po prostu duża przewaga masy
  • Odpowiedz
@majkkali: byczku a jak sobie radzisz z walką pięści vs nóż? Zakładasz potencjalnie taką możliwość jeśli miałbyś z kimś sie #!$%@?ć na ulicy? Abstrakcyjnie ale na ulicy normalni nie prowokują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
a wystarczyłoby żeby kobiecie kazał się odsunąć i typa powalił.


@perfumiarz: Pewnie tak. Ale to trzeba chcieć i nie unikać konfrontacji do samego końca, bo jak już się dostanie gonga na ryj to może być ciężko z realizacją planu.
  • Odpowiedz