Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks zawsze powtarzam koleżankom, zawsze, jak się chłopy leją to NIGDY nie podchodzić do nich nie rozdzielać zostawić to innym chłopom bo będzie tylko gorzej. Dziewczyny myślą że w sytuacji awantury mają jakiś immunitet, nie dość że obrywają przez przypadek to powodują dodatkowo większy kocioł co się wtedy wszyscy rzucają byle komuś #!$%@?ć.
@majkkali nie, widzisz nóż to uciekasz i tyle. Chyba że możesz strzelać, ale wtedy też najpierw uciekasz. Jakim brucem Lee komandosem mosadu byś nie był, kiedy walczysz z kimś z nożem przygotuj się psychicznie że będziesz pocięty.
@majkkali:

Katowice aspirują do miana najbardziej patusiarskiego miasta w Polsce


To zawsze było najbardziej patusiarskie miasto. Wyjechałem stamtąd kilka lat temu - najlepsza decyzja w życiu
Nie chce mi się odpisywać każdemu z osobna na jego wypociny. Ci co piszą że #!$%@? bym zrobił, to niech nie mierzą wsystkich swoją miarą, to że jesteście tchórzami, to nie znaczy że każdy taki jest... a ten kolega co pisał że może mi #!$%@?ć z partyzanta i że mnie pokona, to zapraszam, jeśli jesteś z Olsztyna lub okolic to wpadaj do Arrachionu na sparing, na sportowo, bez żadnej patologii, ja bez