Wpis z mikrobloga

@czarnyzlybogdan: Fachowej literatury? Ok, czyli mam przeczytać w literaturze fachowej (nie wiem co masz tutaj na myśli konkretnie, możesz podsłać analizy badań), że oglądanie przez dzieciaków roznegliżowanych kobiet w magazynach w żaden sposób nie prowadzi do uprzedmiotawiania kobiet lub generowania przez nich obrazów, że kobieta jest obiektem seksualnym itp itd.
Rzuciłeś mi swoją opinią, że nie wiem o co chodzi i ja mam teraz udowadniać Tobie, że nie wiem a ty
@wykopek132: "Rzuciłeś mi swoją opinią, że nie wiem o co chodzi i ja mam teraz udowadniać Tobie, że nie wiem a ty masz rację? :D"
Tzn Ty już udowodniłeś, że nie wiesz o czym mówisz xD także się zgadza. Mi jedynie pozostało namówić Cię, żebyś sięgnął do literatury fachowej i się doedukował w temacie. Ty z kolei w odpowiedzi poddajesz pod wątpliwość, czy taka fachowa literatura w ogóle istnieje (znowu chłopski
@czarnyzlybogdan: Ha ha ha ha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście masz rację jak zawsze. Także ty udowodniłeś że nie wiesz o czym mówisz - syndrom oblężonej twierdzy, że ktoś ma inne zdanie i myśli inaczej. Dyskusja powinna się skończyć wcześniej bo dobitnie pokazujesz, że nie masz własnego zdania. Przez Fachową literaturę rozumiem badania i analizy psychologów w takiej kwestii. Nie znam badań obalających to co napisałem ->
@Kozajsza Będziemy je #!$%@?ć wszędzie aż się porzygacie płatki śniegu. A potem zaprzeczasz, że lgbt wcale nie działa na niekorzyść normalnych homoseksualistów. Cieszycie się, że #!$%@? to do porzygu, na złość komu? Zatwardziałym konserwatysta którzy i tak zdania nie zmienią? Czy na złość tym co w dupie mają kto jakiej jest orientacji i specjalnie z myślą o nich spamujecie wszytko co się da? Serio nie zdajesz sobie sprawy, że takie zachowanie tylko
@uriel_ck LGBT wciska swoją ideologię tak samo, jak kościół się #!$%@? w życie publiczne oraz prywatne polskich obywateli szerząc nienawiść do osób, których poglądy im nie pasują.