Wpis z mikrobloga

I już wiem że nie będę pracował w UK. Jak już na etapie rekrutacji będę musiał rozmawiać z polakami. Moja nienawiść do tej nacji jest niesamowita. Raz że Bury wybił pół wioski z której pochodzę, dwa że jak jechałem autobusem w nocy to polacy próbowały mnie okraść jak spałem. Nie przeboleje tego. Nie ma opcji żeby codziennie widywać ludzi którzy najprawdopodobniej popierają żołnierzy wyklętych i potencjalnie mnie okradną. #emigracja #praca #uk #ukraina #pdk
  • 13
@mielonkazdzika: no cos w tym jest ze z czasem jak czlowiek straci te pierwsze kontakty to juz coraz trudniej spotkac. w uk to momentami trudno tak cos zagadac z dupy maryni na ulicy a co dopiero trafic na jakiegos polaka. pewnie ich widuje ale nie wiem ze to polacy
@mielonkazdzika: ale ja bym pogadal ale serio nie mam tak ze ide gdzies i mowie "przepraszam czy moglbym sie wtracic?" bo tych ludzi z polski nie ma, serio nawet tego pszczczczpszczypsz nie slysze na ulicach. mam po prostu jakiegos pecha

a zreszta jak poczytam polakow w #uk to mi sie spotkac takich dzbanow nawet nie chce, kazdy sra wyzej niz stoi, moze prywatnie to nie sa zli ludzie ale sprawiaja wrazenie
Oby Ukraińcy mieli taki dystans do siebie co Pan, wtedy by się przyznali do ludobójstwa na Polakach i narodowcy by nie mieli wymówki by nienawidzić wszystkich Ukraińców ( ͡° ʖ̯ ͡°)