Wpis z mikrobloga

@Koziouu
@xdrcftvgy
@szejas
Mozliwe, ze byl nacpany lub pijany. Powinno sie puszczać filmiki milicji jak nie robić interwencji. Milicjanci nie maja prawa nikogo zabić. Maja odpowiedni sprzet i odpowiednia ilosc ludzi do sprawnej interwencji. Mam nadzieję, ze skarżą bandytow w mundurze. Mamy XXi wiek a nie średniowiecze.
  • Odpowiedz
@CowiekPaua: film się kończy w takim momencie że seba równie dobrze mógł zasłabnąć a z bliska może być widać że oddycha bo po policjantach nie ma widać kompletnie żadnej reakcji więc chyba regularnie duszą ludzi na śmierć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naimad77: wiesz ile razy jesteśmy wzywani jako ZRM do patusów, którzy udają, że umierają, że nie oddychają i inne takie historie tylko po to żeby przedłużyć to co nieuniknione? Oni doskonale wiedzą co robią, 70% z nich policja zostawia na sorze i olewa bo nie chce się im już z nimi użerać. Policja odjeżdża, wypisują się na własne żądanie i elo.
  • Odpowiedz
@CowiekPaua
jako były mieszkaniec tego pięknego miasta, mogę ci powiedzieć, że to nie pierwsza tego typu akcja w tych rejonach.
Jak byłem w gimnazjum jakąś dekadę temu i wypiliśmy po dwa piwa ze znajomymi w lesie na urodzinach (wiem, straszna z nas patologia), to nas zgarnęli i obili w tym ich busie, a kolege dodatkowo podduszali, bo miał smsa o ziole z małp (taki przedmiot z metina2 xD). Straszyli nas, że i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
oho! Wykopki chcą mieć nowego floyda xD juz sie pomyje na psiarnie wylewają... Jakiś patus drze mordę przez cały filmik, paly go polozyc nie mogą, a jak już się udaje chlopa obezwładnić to se umiera... Trzeba było nie #!$%@?ć to bys żył, patusie
  • Odpowiedz
@nihilnovisubsole ja #!$%@?. W 4 osoby nie potrafią gościa w kajdanki zakłuć i wsadzić do auta tylko się szarpią jak najbane żule pod remizą na zabawie. A weź sobie piwo otwórz na bulwarach to wpadają jak antyterroryści i bohaterowie bo uratowali świat. Policja w tym kraju to jakaś #!$%@? komedia
  • Odpowiedz