Wpis z mikrobloga

Pochwalę się swoją RPGową kolekcją. Niestety moja ekipa rozsypała się dawno temu i z przyjemności, którą niosło granie pozostało mi tylko zbieranie i czytanie podręczników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W skład kolekcji wchodzi:
1) Warhammer 2ed
-Podręcznik główny
-Dziedzictwo Sigmara
-Zbrojownia Starego Świata
-Popioły Middenheim
-Wieże Altdorfu
-Kuźnie Nuln
-Splądrowane Krypty
-Rycerze Graala
-Kraina Królowej Lodu
-Królestwo Magii
-Księga Spaczenia
-Tysiąc Tronów
-Poradnik Staroświatowca
-Księga Zbawienia
-Mroczni Władcy Nocy
-Królestwa Renegatów
-Bestariusz Starego Świata
-Almanach Mistrza Gry
2) Warhammer 4ed
-Podręcznik Główny
-Zestaw Startowy
-Ciężkie Dnie i Niespokojne Noce
-Przygody w Ubersreiku
3) Neuroshima
-Podręcznik Główny
-Wyścigi
-Gladiator
-Krew i Rdza
-Zabić szczura
-Bohater2
-Bohater3
-Miami
-Łowca mutantów/zabójca maszyn
-Bestariusz:Maszyny
-Mistrz Gry2
-Bestariusz:Bestie
-Ruiny
-Krew i Rdza II
-Nowy Jork
-Bohater Maxx
4) DnD 5ed
-Starter
-Podręcznik Mistrza Podziemi
-Podręcznik Gracza
-Księga Potworów
-Wybrzeże Mieczy
-Klątwa Strahda
-Zstąpienie do Avernusa
-Talia Tarroka
5) Słowianie
-Podręcznik Główny 1.5
-Starter
-Dziennik Zielarza
-Wybrańcy
6) Dark Heresy
-Podręcznik Główny
-Wróg Wewnetrzny
-Zapomniani Bogowie
7) Wiedźmin RPG
-Podręcznik Główny
-Władcy i Włości
-Kompendium o świecie gier (świetne uzupełnienie)
8) Zew Cthulhu
-Podręcznik Główny 6ed
-Gaslight
-Podręcznik Badacza Tajemnic
-Samotnie przeciw ciemności
-Starter
9) Tajemnice Pętli
-Podręcznik Główny
-Starter
-Maszyny, nasi przyjaciele i inne tajemnice
10) Inne
Tajemnice Powodzi
Zamek Falkenstein
Obcy Gra Fabularna
Obcy Karty
Klanarchia
Ostrza w Mroku
Agon
Czarny Kod
Miasto Mgły starter
Iron Space
Cyberpunk podręcznik główny
Cyberpunk o świecie gier (uzupełnienie świata)

Ufff ... chyba niczego nie pominąłem. Oczywiście kolekcja na pewno będzie się rozrastać. W pierwszej kolejności ostrze sobie zęby na premierę Berlin:Miasto Grzechu, Kompania Ostrzy i kampanii do Tajemnic Pętli : Spoza Czasu.

#grybezpradu #gryfabularne #gry #warhammer #dnd #dungeonsanddragons #neuroshima #wiedzmin #fantasy #fantastyka #chwalesie #hobby

Thronstahl - Pochwalę się swoją RPGową kolekcją. Niestety moja ekipa rozsypała się da...

źródło: comment_1628406282BZdrtMdkSkwjSUeaNnYovf.jpg

Pobierz
  • 57
@Sl_w_k_1 chodzi ci o system ? W sumie każdy jest spoko, w zależności co lubisz ( ͡º ͜ʖ͡º) ja chyba najbardziej lubię 2 edycję Warhammera i jest to też system który znam najlepiej, ale to tych które mam znajdziesz chyba wszystko: fantastykę (warhammer, wiedźmin, Dnd), SF (obcy, dark heresy), horror (zew Cthulhu), postapo (neuroshima), steampunk (ostrza w mroku) i tak dalej. Osobiście bardzo podobają mi się Tajemnice
@Thronstahl: człowieku gram online w rpgi od ponad roku i mam rozegrane dziesiątki sesji- warhammer, werewolf, cthulhu i co tam jeszcze. Nie wal smutów, tylko graj. Mamy XXI wiek, więc z niego korzystaj.
@Thronstahl: NO fajnie to wszystko wygląda. Też bym chciał. Sam mam kilka podręczników do WH 2ed., Zew Cthulhu 7ed kilka podręczników i podręcznik główny do Dark Heresy. Do cyberpunka chętnie bym sobie kupił, ale drogie to wszystko.
@qubeq Ten cyberpunk, który ja mam to reedycja starego wydania. Za 100 na allegro lata, jak na podręcznik to niezła cena. Minus: miękka okładka. Niestety to drogie hobby, żeby nabyć tytuły które chce musiałbym jeszcze sporo zainwestować.

@Budo Nie mogę się przełamać, jestem tradycjonalistą ale na pewno spróbuję. Tylko już po przeprowadzce.
@Thronstahl: Zainspirowałeś mnie, to i ja się podzielę swoją kolekcją :)

FANTASY
D&D Podręcznik gracza 5 ed.
D&d Podręcznik MG 5 ed.
D&D Bestiariusz 5 ed.
Witcher
Warhammer 2 edycja
Warhammer 4 edycja
Pieśń lodu i ognia
Wyprawa za mur i inne historie (zamówiony, wersja pdf)
Mysia straż (zamówiony)

MECHANIKI, BEZ SETTINGU
Savage Word: Edycja przygodowa
Fate Core System
Adventurers
D20 Modern 3.5 ed.

FORGED IN THE DARK
Agon
Ostrza w
@waydack Piękne, masz parę tytułów które bym chciał. W szczególności pieśni lodu i ognia, niestety teraz ciężko dostać. Patrol, Sybirpunk, Berlin i Kompanie też kupię, ale dopiero jak będzie na Allegro. Tam zawsze da się urwać te parę złoty, a niestety nasze hobby do tanich nie należy ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakbyś miał chwilkę wrzuć zdjęcie, chęcią będę podziwiał twoja kolekcje.