Wpis z mikrobloga

@Baczy: ogolnie bikeshow da się oglądać nie tylko Janka :)
@k3lt: dodaj bikeshow do listy i pełna zgoda :) Choć nie ukrywam, zielonego ogladam w miare możliwowci szybko, a bikeshow jak mam dłuższą przerwę na kawę.
Zielony ma fajny i ciekawy content, jakość trochę gorzej, natomiast Janek czasami content średniawy ale jakość i pomysły jak coś pokazać mega :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Baczy: zielony opowiada w taki prosty, przystępny sposób, bez jakiejś spiny jak zjeby typu vege rege albo szaju z wybujałym ego, stara się poruszać nowe tematy, zakłada coś, bierze udział w wyścigu o mówi co mu się sprawdziło a co nie. Nie próbuje strugać nie wiadomo kogo, nikt go nie sponsoruje. Przydałoby się więcej takich kanałów
@dablju_: Z drugiej strony jak człowiek się chce czegoś dowiedzieć, to niekoniecznie chce oglądać gościa, który w sumie też nie wie, za to ma poczucie humoru, które jest jakie jest, xD

A z cyklu oglądanie do piwa, to ostatnio trafiłem na gościa pt. Przemyslav albo coś podobnego i polecam – mega elokwentny, z wielkim dystansem, skromnością i krańcowo bez spiny w akcjach typu ultra na trekkingowym Romecie, xD
@Baczy: Ciekawa sprawa z tymi woskami, sam mam kmc x9 i po użyciu squirta słychać łańcuch po 50km, a na wykopie spotkałem się z komentarzami, że nie ma różnic w hałasie napędu podczas stosowania wosku, a oliwki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UszneStopery: ja mam kmc x9, smaruje woskiem squirt co ok 130-140 km i nie narzekam. Jeżdżę na dwóch łańcuchach. Wymieniam co 1000 km i jest gitówa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UszneStopery: ciężko powiedzieć. Jadąc po suchym staram nie przekraczać 140 km bez smarowania. Jadąc po deszczu lub w trakcie zawsze po każdej jeździe smaruje. Tak samo jak po myciu roweru to też nakładam wosk.