Wpis z mikrobloga

Ode mnie - jeśli #lextvn jutro przejdzie to już nawet nie jest koniec udawania "demokracji" rządów PiS to już będzie po prostu koniec. Tu nie ma żadnej dyskusji. Dzisiejszy atak w rządowej telewizji na TVN jest tylko usprawiedliwieniem tego co wyprawiała rządowa szczujnia TVPiS od 2015 roku. TVN zaorał ich nic nie mówiąc i jedynie cytując fragmenty Wiadomości. I to 2 razy.

Nie zapomnijcie o socjotechnikach Wiadomości TVPiS w materiałach jak przestery w przemówieniach Trzaskowskiego podczas kampanii prezydenckiej, czy dzisiaj podczas przemówienia Tuska. TVN24 relacjonowało każdy wiec wyborzczy w wyborach prezydenckich 2020, czy Dudy, czy Trzaskowskiego. TVPiS? Sami się domyślacie.

Wiadomości Telewizji Polskiej nawet nie udają że promują pluralizm polityczny co jest ich #!$%@? ustawowym obowiązkiem! Oni po prostu jebią opozycję ile wlezie. I to jest ok.

No i gdzie jest KRRiT? No tam gdzie gdzie trzeba. Bez koncesji, dla niewygodnej dla rządu telewizji i to bez żadnego prawnego powodu. I kiedy koncesja się kończy i nie będzie już się można tłumaczyć to nagle ustawa z dupy, tylko po to że niedługo kampania i żeby nikt złego słowa nie powiedział. Po to też wykupiono przez Orlen Polska Press i przejęto należące do nich media lokalne i #!$%@? mojego znajomego z redakcji bo napisał że u mnie w mieście wygwizadano Dudę podczas kampanii.

A sami co robią? Koreę Północną. A KRRiT - I sleep. Ha tfu.


#polityka #tvpis #media #telewizja
Minieri - Ode mnie - jeśli #lextvn jutro przejdzie to już nawet nie jest koniec udawa...
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Minieri: polecam przeczytać książkę TVPropaganda. Mimo, że w mojej opinii średnio napisana i za krótka to dobrze ukazuje realia telewizji polskiej. Skrobne może o niej posta na Mirko jak będę miał chwilę.

Największym problemem PiSu jest brak dialogu wewnątrz partii i z innymi partiami. Jedyny dialog to ten opierający się na handlu stołkami. Ja uważam, że mając większość oni naprawdę mogli być lepsi od PO, ale chciwość, rządza władzy i chore
@Masxi: @Minarchista: Ktoś na pewno będzie kręcił Małysza w social mediach, na fejsie, twitterze i nawet reddicie i wszędzie dam lajka, serduszko czy upvote bo ja bym chciał żyć w normalnym państwie gdzie mam chociaż 2 gówne media - źródła informacji i sam podejmuję decyzję które argumenty mi pasują w jakiej sprawie.

I nie mam żadnych wątpliwości że znajdą się też wyborcy PiS którzy doskonale widzą co robi rząd z
@Minieri: kręcenie Małysza nic nie zmieni, głosy są policzone. Jeżeli nie mieliby pewności w takiej sprawie wycofaliby lub zamrozili projekt. Co do wyborców, po obu stronach są głębokie okopy i to się nie zmieni, pozostała część nie interesuje się polityką ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Minieri: ziomku, niestety ale koniec demokracji nastąpił już dawno, przy rozkładzie trybunału, SN, przeprowadzaniu wszystkich od 2015 wyborów gwałcąc równość w dostępie do mediów publicznych, i faktycznym budżecie kampanijnym nie wliczając w niego wydatków na tvpis. Demokracji w tym kraju już nie ma przy uciesze umysłowych zer popierających obrzydliwych pisowcow. Najgorsze jest jednak to, ze ta sytuacja się wcale nie odmieni, bo ta komusza partia już władzy z rak nie wypuści,