Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: Nigdy nie byłem w związku ale pewnie jak bym miał w jakimś być to byłbym cholernie zazdrosny o przeszłość seksualną partnerki. Ale gdyby miała jednego, dwóch, góra trzech partnerów to pewnie bym to zaakceptował, a możliwe że nawet uznawał ją za porządną z tego powodu. Najtrudniejsze do z akceptowania były by jakieś olbrzymie liczby partnerów, albo ons. Nie mógł bym przeżyć że moją pannę tak po prostu przeleciał kiedyś jakiś
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: no tak bierzesz dziewice a ona potem jak na ty memie "a to jest penis hihi mam go teraz do dotkąć hihi ? ". Lepiej mieć za dziewczyne laskę którę jakieś podstawowe doświadczenie już ma, nie mówie że 10 partnerów, ale przynajmniej to robiła i nie trzeba wszystkiego tłumaczyć od zera.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: widać że kużwa prawik z ciebie i nie masz pojęcia o czym gadasz :) z reguły tak sie dzieję że dziewicom trzeba wszytsko pokazać i nauczyć jak to sie robi, jak powinny loda robić itp.
To czasami może być lekko frustrujące i krępujące z perspektywy faceta "wychowywać" seksualnie dziewice.
A teraz masz już kobiete która wie co i jak i wszytsko dzieje sie naturalnie i nikt nikogo nie musi wychowywać
  • Odpowiedz
A teraz masz już kobiete która wie co i jak i wszytsko dzieje sie naturalnie i nikt nikogo nie musi wychowywać w tym temacie.


@mrKuaku: ale z ciebie przygłup. Dziewica jest lepsza, bo sobie ją można ułożyć pod siebie, a używana zaraz będzie #!$%@?ć, że tego nie chce, bo tego nie lubi itd. XD Więc nie wiem kto tu się z kim bardziej męczy.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty haha co za baran z ciebie. Dziewica to nawet nie wie co to seks, a dokładając do tego nieodpowiedni pierwszy raz z prawikiem takim jak ty to na pewno się zablokuje i nie będzie chciała bo boli.

A używana przynajmniej łatwiej wyraża swoje potrzeby i komunikuje co się jej podoba a co nie. I generalnie łatwiej z taką rozmawiać na tematy seksu.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: fetyszyzujecie dziewictwo jakby to była najistotniejsza rzecz w związku. Jeżeli dla ciebie to jest najważniejszy wyznacznik to spoko, twoja droga. Ale osobiście nie znam żadnego który był zadowolony z pożycia z dziewica (łącznie z sobą).

  • Odpowiedz
Dziewica to nawet nie wie co to seks, a dokładając do tego nieodpowiedni pierwszy raz z prawikiem takim jak ty to na pewno się zablokuje i nie będzie chciała bo boli.

A używana przynajmniej łatwiej wyraża swoje potrzeby i komunikuje co się jej podoba a co nie. I generalnie łatwiej z taką rozmawiać na tematy seksu.


@mrKuaku: Powtarzasz głupie i szkodliwe stereotypy. Dziewica potrafi mieć znakomitą wiedzę o własnym ciele dzięki
  • Odpowiedz
Powtarzasz głupie i szkodliwe stereotypy. Dziewica potrafi mieć znakomitą wiedzę o własnym ciele dzięki masturbacji, o wiele większą niż kłoda co tylko leży i stęka pod kolejnymi penisami a nie ma bladego pojęcia, co naprawdę lubi. Komunikacja to kwestia osoby i podejścia, a nie ilości przyjętych w siebie penisów.


@TypowyZakolak: okej może i dziewica sie masturbuje, ale masturbacja to nie seks z meżczyzną gdzie trzeba sie troche otworzyć. A poza tym
  • Odpowiedz