Wpis z mikrobloga

@krzych0: jakie pytanie?


@Jestembogaty: Czy jak już sobie znajdziesz tą mityczną dziewicę to czy będziecie żyli w czystości do ślubu?
No i w sumie drugie pytanie na które chyba znam odpowiedź, jak rozumiem ty również pozostajesz w czystości dla tej jedynej?
@Jestembogaty: > jak będzie chciała to tak. Na drugie pytanie taka sama odpowiedź.

haha nas wyzywasz od cucków a teraz tak wyszedłeś na takiego cucolda jak stąd do ksieżyca. Jak bedzie chciała, no nie moge zero własnego zdania faceta.....
moje zdanie jest takie, że jest mi to objętne mrCuckold.


@Jestembogaty: taaaa ty NIE masz zdania, bo wolisz to co twoja wymarzona księżniczka dziewica. Nie musze Ci mówić co laski robią z takim facetami bez zdania i bez jaj ?
@Jestembogaty to zależy,
jako prawiczek wolałbym mieć swój pierwszy raz z dziewicą

Ale jeśli sam bym nim nie był to byłoby mi to obojętne, byleby się nie ruchała z każdym co popadnie
@krzych0: jak będzie chciała to tak.


@Jestembogaty: No super że dajesz jej taki wybór. Ale bardziej jestem ciekaw twojego osobistego stanowiska. Rozumiem, że jeżeli podejmiecie taką decyzję to po tobie laska staje się automatycznie zużytym przedmiotem nie wartym funta kłaków?

Na drugie pytanie taka sama odpowiedź.


@Jestembogaty: Ale co to znaczy że jak będzie chciała to będziesz prawikiem? No albo jesteś i będziesz prawikiem do czasu aż spotkasz tą
@krzych0: to źle rozumiesz.


@Jestembogaty: w takim razie dlaczego twierdzisz że faceci wiążący się z laskami które nie są dziewicami są frajerami?

do ślubu tak, a co?

W mojej kartotece nie ma ons i dziwek i nigdy nie będzie.


@Jestembogaty: Nic, gratuluje przekonań i życzę powodzenia w znalezieniu takiej partnerki.
@Jestembogaty: co za bzdura, dziewice to najgorszy typ lasek, same nie wiedzą czego chcą, niczego nie umieją, boją się, że będzie bolało i ciągle o tym #!$%@?ą, a na koniec i tak będą chciały spróbować jak to jest z innym więc taki związek nie ma szans tego przetrwać.

Zwykłe romantyczne #!$%@? prawiczka, co to #!$%@? się na kobietach zna