Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, bo nieogarniam, chodzi mi o branzę filmową.
Na pewnym filmie jest S-classa, model z poprzedniego roku, czyli samochód świeży był, film krecony w 2013
Sprawdzam ten samochód po rejestracji, czy była fikcyjna do filmu czy autentyczna, no i okazuje się, ze oryginał.
Zrobili mu przeglad techniczny w Maju i tego samego roku przed zdjęciami, czyli po 5 miesiącach, mimo, ze nie trzeba było bo to samochód był ponizej 3 lat, no i dwa przeglady w ciagu roku, no ale moze taki wymóg filmowy.
No i po zdjięcach koniec, samochód nie jest zniszczony, dalej jest w bazach, ale bez ubezpieczenia, podatku drogowego, bez pzegladu technicznego.
Dziś ma już troche lat, ale nic sie z nim nie dzieje.
Pytam znajomka, który kiedyś miał udział techniczny w pewnej produkcji i troche rozumie zasady działania filmowców i on mówi, ze:
Samochód stoi w jakims magazynie, hangarze wytworni jako rekwizyt, moze kiedys się przyda, ale jak narazie 10 lat stoi.
Czy to mozliwe, zeby nówke S-classe tak olać, przecież to była piekna pachnąca fabryka igła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
-------
#film #seriale #pytanie #heheszki #motoryzacja
iterazwchodzejacalynabialo - Mam pytanie, bo nieogarniam, chodzi mi o branzę filmową....

źródło: comment_16286906922ooWulFLhvlYWEesYJRxYT.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz