Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto iść teraz do tej policji? Mam 30 lat, ukończone studia licencjackie- socjologia, magisterskie - polityka społeczna (ukonczone na uniwersytecie) i jedna podyplomówka na politechnice z grafiki komp.

Tak myślałem o tej policji, pamiętam, że kiedyś kasa była nie za specjalna, ale teraz nie jest aż tak tragicznie, początkowy policjat po szkoleniu podstawowym średnio ma do łapy 3.400 zł. Nie jest też powiedziane, że będę krawężnikiem przez 3 lata, może od razu mnie gdzieś przydzielą do bardziej ambitnych działań.

Dajcie znać jak to widzicie z własnego punktu widzenia.

#policja #praca #pytanie #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61142246e0094b000bb21e91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania no jak takie gówno studiowałeś to się nadajesz, właśnie dziś gadałem z @Mi-24 że milicja to głąby po administracji albo socjologii xD super masz rozkmine. Na miare prawdziwego milicjanta. Czy iść bo dają sporo pieniążków. A za rok będziesz miał rozkminę żeby zgłosic się do pilnowania domu kaczora albo tlumienia protestow bo dają premie 250 euro i ze kupisz sobie za to samsunga a32 xD kurna polaczki. Nawet mi was nie