Wpis z mikrobloga

@Almaak: a byli tam również politycy z Austrii czy Francji, czyli kraje, które mają taką samą ustawę u siebie, czy jak to fikołkuje węglarczyk "Francuzi zawsze trzymali swoje media z dala od innych, bo uważają swoją kulturę za wyjątkową" i oni mogą?
  • Odpowiedz
Jak się niszczy demokrację, schemat sprawdzony od zawsze:

1. Likwiduje się niezależne instytucje kontrolne.

2. Likwiduje się niezależność sądownictwa.

3. Likwiduje się niezależne media.

4. Likwiduje się opozycję.

Właśnie jesteśmy przy punkcie trzecim.
  • Odpowiedz
@lizakoo: zamknij dupsko bo ta narracja "a w Niemczech i Francji taka ustawa jest" gówno daje, bo każdy widzi co pis robi np z sądami. Okej, mogą mieć takie ustawy u siebie ale na pewno nie w takim celu jaki ma pis - #!$%@?ć prywatne media w Polsce
  • Odpowiedz
@lizakoo: w Austrii, Francji czy innych krajach też głosują do skutku dopóki głosowanie nie wyjdzie tak jak chce tego partia rządząca? (Oczywiście z przerwami na rozdawanie stołków)
  • Odpowiedz
@Harven: jak masz tak atakować ludzi to sklej pieroga. Nic nie przeszkadza aby wszedł krajowy inwestor i odkupił problematyczne udziały. Zamiast skrzeczeć o "#!$%@? prywatnych mediów w Polsce" trzeba szukać inwestora.

Jakoś Polsat nie ma takiego problemu.( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@MirkoMax: nie wiem czy jestes glupi czy udajezs. kto ci z zagranicy zainwestuje teraz w tv, ktora pisiorki moga sobie zniszzcyc jedna ustawa? z bialorusi, rosji albo arabi saudyjskiej. polsat jest na smyczy pisowskiej. nie wiem zreszta po co ja ci odpisuje baiciarzu
  • Odpowiedz
@Harven: odpisujesz bo jesteś nagrzanym trollem który nie czyta co się do niego pisze. napisałem o krajowym inwestorze, a ty pitolisz o zagranicznym. Ja wiem, że jesteś z tej ekipy dla której jeśli coś nie jest zagraniczne to jest słabe i fee ale tak nie musi być. Udanego dnia
  • Odpowiedz
@MirkoMax: ale po co nam krajowy inwestor? mamy juz w pelni polska, patriotyczna telewizje tvp i takiego poziomu szamba i scieku jaki tam jest nie ma w jakiejkolwiek innej telewizji.
  • Odpowiedz
a byli tam również politycy z Austrii czy Francji, czyli kraje, które mają taką samą ustawę u siebie, czy jak to fikołkuje węglarczyk "Francuzi zawsze trzymali swoje media z dala od innych, bo uważają swoją kulturę za wyjątkową" i oni mogą?


@lizakoo: wiesz co, zupełnie nikt nie będzie mieć pretensji jak zorganizujesz imprezę i od razu zapowiesz, że prosisz o obecność bez partnerek bo to ma być męska posiadówa. Zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
@Harven: czyli jak nam pasuje narracja, że w francji mają "np.: restauracje tylko z dowodem szczepienia" to można wypisywać (nie mówię konkretnie o tobie, bo nie znam tych nicków wszystkich, ale takie wpisy z aprobatą się pojawiają), a jak już nie pasuje to nie można.

Wydaje mi się, że największym problemem jest tutaj to, że w naszym kraju tylko jedna telewizja ma dyrektorów za wielką wodą.

@rybsonk pod to można podciągnąć
  • Odpowiedz