Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moonraker: ale taka oferta zwraca twoją uwagę. Ktoś przejrzy 15 tak wyglądających ofert i uzna, że to dobra praktyka i trzeba z czegoś wybrać i Janusz znajdzie klienta łosia, któremu wynajmie lokum.

P.s. też mnie to #!$%@?ło jak szukałem.
no ale nikt nie wie, ile zużywasz wody czy tam ciepła


@Jason_Stafford: tak tylko zuzycie wody czy tam ciepla to jest 200zl. mi chodzi w głównej mierze o stały czynsz typu 600 czy 800zł (co swoją drogą też jest ostro #!$%@? w mieszkaniach własnościowych ale to już inny temat)
@moonraker: no niestety, wystarczyłoby żeby OLX wprowadziło pola "cena bez czynszu", "cena z czynszem" i pozwoliło filtrować po tym drugim.
Ale i tak znaleźliby się Janusze, którzy by doliczyli dodatkowe 2 stówy za miejsce postojowe, oddzielne za śmieci, etc.
@moonraker: jak zaczynałem wynajem, to podawałem dokładną cenę za wszystko +/- to dosłownie odzywało się do mnie parę osób. Jak podałem tylko koszt wynajmu a w ogłoszeniu dopisywałem resztę kosztów (czynsz itp.) to miałem zalew chętnych. Ludzie się po prostu przyzwyczaili, że w ogłoszeniu masz wpisany koszt wynajmu.
Ludzie się po prostu przyzwyczaili, że w ogłoszeniu masz wpisany koszt wynajmu.


@spacja_enter: to się #!$%@? przyzwyczaili bo każdy wpisuje w ogłoszeniu inny czynsz i teraz właściwie nie ma opcji sortowania ogłoszeń po cenie za miesiąc bo dopóki nie przebijesz się przez treść każdego ogłoszenia nie masz pojęcia ile tak naprawde to będzie kosztowało (°°