Wpis z mikrobloga

Tydzień temu zwróciłem się do Was P.T. Wykopowicze z prośbą o pomoc w znalezieniu sklepu w PL, w którym mógłbym kupić najlepsze na świecie dla kolarza ;-) batoniki Jsem Kokosová (Made in Czechia). Pojawiły się jakieś próby pomocy, ale nie odnosiły one skutku. Gdy byłem już przekonany, że się nie uda… Pojawił się ON! @1964 - cały na biało! Niczym Jazon ruszył na wyprawę, niczym Tezeusz w Labiryncie szukał drogi do batoników i niczym Herakles wykonał niewykonalne dla zwykłego śmiertelnika prace i wysłał mi paczkę z batonikami! Serdecznie dziękuję i bardzo polecam tego Wykopowicza. ;-)
#zakupy #czechy #kolarstwo #slodycze #trening #wykoppomaga #wykop
czach - Tydzień temu zwróciłem się do Was P.T. Wykopowicze z prośbą o pomoc w znalezi...

źródło: comment_1629320559mb7uxDPxGO4awnCdtqi7Lk.jpg

Pobierz
  • 24
@szczepciu: Kaloryczne, czekolada w środku, więc nie rozpuszczą się podczas jazdy/treningu no i po covidzie wiórki kokosowe to jeden z nielicznych smaków, które lekko czuję.
@bartman28: Na dłuższe jazdy biorę po prostu jakieś batoniki, ewentualnie jakiś mus w stylu Kubusia. A gdy jestem naprawdę głodny, to sobie kupuję coś w sklepie. I zimna Cola do tego. :-)
@bartman28 ja biorę zazwyczaj jakieś Corny Big albo ostatnio mocno mi podeszły batony z płatków śniadaniowych Chocapic i tym podobne. A zazwyczaj tak jak @czach i tak trzeba uzupełnić wodę w bidonie to wtedy w sklepie czy na stacji kupuję to na co akurat mam ochotę, czy to jakiś słodycz, drożdżówkę czy bułkę i kabanosy
@czach: @1964: nie no ja wszystko czaje i to wszystko znam. poprostu myslalem, że jest jakaś nowość petarda na rynku, w sensie w lidlu czy biedrze która kosztuje 99 groszy mega smakuje i miliord kalorii i wszyscy teraz to kupują :)
w wioskowych sklepach to przewaznie 3 batony i stara drozdzowka :)