Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
,,Przepraszam szukam ostaniego wagonu w tym pociagu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW. Na FB juz by zdjeli ta nitke bo by byl bol d00py admin@

@mel0nik: Zabawna ironia jest taka, ze robiac sobie ,,beke" czy tez akcje z LGBT/BLM ladnie wpadli na wlasna mine. Szambo sie wylalo bo CDPR seppuku popelnilo ale dalej twierdzi jak Todd howard ,,sorry taki mamy klimat"
BananowyKochanek - ,,Przepraszam szukam ostaniego wagonu w tym pociagu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) B...
  • Odpowiedz
@Faitameet: dzięki, nigdy nie mogłem przekonać się do Trylogii, ale przeczytałem to co wrzuciłeś i wkręciłem się, właśnie czytam na wikipedii resztę i pewnie przeczytam wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@johnkashtan: @Xysz: @joybubbles: @fan_comy: @maisterwihaister: Hejterzy potrafią pisać tylko Badowskiii i że ktoś ma RGB, co na to Exenex? a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane analizujesz
  • Odpowiedz
@Virsky:

Zobowiązujemy się do naprawy błędów i zawieszeń gry, i będziemy kontynuować prace nad poprawkami dla Cyberpunka 2077 w przyszłych aktualizacjach, żebyście mogli cieszyć się grą niezależnie od platformy.

W tym miejscu chcemy poinformować Was o naszych postępach w rozwoju Cyberpunka 2077, w tym o planowanych aktualizacjach i poprawkach, darmowych DLC i nie tylko.

Poniżej znajdziecie osobiste wyjaśnienie współzałożyciela CD PROJEKTU jak wyglądały dni poprzedzające premierę Cyberpunka 2077 i naszą perspektywę
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: ale dodaj że fallout 76 po ilu latach. Przecież długo długo po wyjściu to był mega crap zbugowany. Poza tym bethesda bezczelnie oszukała tysiące ludzi wydając butelkę nuka coli, albo kurtki i plecaki fallouta które jakością przypominały te z bazaru, a nuka cola za 30 dolców okazała się przeciekającą składana obudowa na szklana butelkę xD. Cp77 mechanicznie to gówno (wg mnie fabuła się broni) ale mówienie że fallout 76 od
  • Odpowiedz