Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@mel0nik: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase a RGB na klawiaturze można wyłączyć nie rozrozniacie sandbox od open world CP ma bledy jak kazda inna gra i co? wlasciciel
  • Odpowiedz
  • 49
@mel0nik Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Fanboju powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój crap nie
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony nie umie RT patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy bo ASSASYNY !!! twoja ulubiona pozycja, gra która nie ma ani jednego lustra
  • Odpowiedz
  • 12
@mel0nik Badoski trollu lądujesz na #czarnolisto typie bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga na strzępy XDD
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Hejterzy potrafią pisać tylko Badowskiii i że VALHALLA to lepsza gra rpg dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane analizujesz i szacujesz i tu nie chodzi o hotfix - układy AMD raczują w RT, na konsoli masz polowe jednostek RT
  • Odpowiedz
  • 18
@mel0nik Masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego i AMD. No i skończyło się pobieranie #fallout76, nareszcie sobie zagram jak człowiek w grę a nie jakieś popłuczyny #cyberpunk2077
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Fajna burza była o to że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony nie umie RT i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi wiec nie powinno się śmiać ze mam pasje i bzika i jak tam
  • Odpowiedz
@mel0nik: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. procesor Intel czopka idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
  • Odpowiedz
  • 13
@mel0nik Przestań się pogrążać. Mel0nik powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD I jak tam fanboye? XD Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem. Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np banda hejterów wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logiki
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Czy proszek z tv usuwa ci wszystkie plamy? Nie wiesz a mowisz że w Cyberpunku nie ma customizacji a to Sony naciąga graczy bo buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy wiec pare osób na czarno listo i czytam sam zachwyt nad grą no i Sasko ma racje
  • Odpowiedz
@Faitameet: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* konsole to nisza. Ekonometria to się
  • Odpowiedz
@mel0nik: Tak jestem trollem,tak stwierdziła banda dzieci które tupią nóżką bo ktoś dorosły im powiedział prawdę Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak Ciapek został uchwycony w jego naturalnym środowisku bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
  • Odpowiedz
@Exenex: Hejterzy potrafią pisać tylko Badowskiii i że na kartach AMD 4k RT psycho 11-12 FPS, a konsole mają 2 razy słabsze GPU a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony tworzy relikt przeszlosci do muzeumpatchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy i teraz WOW misje zolte lączą sie z niebieskimi. Ksiązka dużo pokazuje najlepiej
  • Odpowiedz
  • 14
@mel0nik twoje wpisy to powinny być przez wykop z automatu odprawiane w złote ramki tak aby każdy niewdzięcznik wiedział że masz coś z głową dzbanie. Pablo powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Gra dekady, co? Bekę mam z was I jak tam fanboye? XD pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD któremu można pluć w ryj a ty będziesz jeszcze pisał
  • Odpowiedz
@Exenex: Fajna burza była o to że trening strzelecki w CP nie poszedl na marne, 3 miejsce w Warzone, a a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy no i Elon
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony tworzy relikt przeszlosci do muzeumkolejny punkt dla mnie bo ja sie w CP nie nudze 110h gry i jeszcze nie skończonai dlatego inwestycja
  • Odpowiedz