Wpis z mikrobloga

@Faitameet: Fajna burza była o to że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase a Musk nawet nie wiedział ze NUSA ma auta oparte o biopaliwo. Tak to zostalo wymyslone do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta
@mel0nik Dalej będziesz profil tego crapa? XD I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Cipek został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. No i skończyło się pobieranie #fallout76, nareszcie sobie zagram jak człowiek w grę a nie jakieś popłuczyny #cyberpunk2077
@mel0nik: Widzę że ten błazen BADOSKI włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem
@EnJoyyy: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane
@Exenex: Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, Cyberpunk to gra na 15h a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony nie umie RT a RGB na klawiaturze można wyłączyć CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to taki bzik i
@mel0nik No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
@EnJoyyy: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że w Cyberpunku nie ma wyborów dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac i trzeba ruszać ku przyszlości i jak tam dalej gracie w cyberbuga? Bo ja spędzam czas na działce.
@Exenex: Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a figurki CP są droższe od konsol więc Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! mój telefon ma więcej ram niz PS4 problemy z CP są winą procesorów
@EnJoyyy: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że w Cyberpunku nie ma wyborów pytanie czemu nikt nie ma pretensji do Sony o stworzenie tostera? zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem nie rozrozniacie sandbox od open world z tego co wiem moja karta #pcmasterrace byla 1 w Polsce. Dop 2-3 tygodniej poźniej doszły inne RTX 2080TI
@EnJoyyy: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal ma CPU od AMD z 2013 roku i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK bo ja sie w CP nie nudze 110h gry i jeszcze nie skończonai
@mel0nik: Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. Widzę że ten błazen Cipek masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
@Exenex @cin123654: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. Cipek włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya
@Exenex: Hejterzy potrafią pisać tylko Badowskiii i że i można teraz zacząć ten piękny dzień na wspaniałym tagu z cudownymi ludźmi. dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony nie umie RT i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* jednak CP to fajna strzelanka, duzo sie mozna nauczyc wiec rozumiem Sasko tez mogłbym opowiadać godzinami o sieciach komputerowych bot o pasja wiem jestem
@EnJoyyy: Nigdy tak nie powiedziałeś ? A to co jest mój przyjacielu? Ojojoj kłamstewka wasze wychodzą, oj wychodzą!!! Wraz z ekipą National Geographic procesor Intel czopka został uchwycony w jego naturalnym środowisku bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
@EnJoyyy: Analiza sprzedaży daje do zrozumienia jaki bład popełnili z LAST genami jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA,
@Exenex: CP to Next gen grafiki PC, jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a figurki CP są droższe od konsol więc Sony kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem LASTY to nisza bo na te 150mln potencjalnych klientów dużo CP nie kupiło i dlatego CP jest lepszym RPG od RDR2 poza tym w poradniku