Wpis z mikrobloga

Gdy mówię, że w najbliższych wyborach zagłosuję na Platformę Obywatelską to często słyszę "nie masz na kogo, tylko na peło? A za Tuska to jak było?! Innych partii nie ma poza pis i peło?"
Ano są. Tylko że inne partie nie dają mi gwarancji, że nie wejdą po wyborach w koalicję z pissem.
1. PSL - może wejść w koalicje z każdym.
2. Hołownia - nigdy nie odżegnał się od możliwości koalicji z pissem.
3. Lewica - socjaliści, tacy sami jak piss, którzy w realizowaniu bolszewizmu z radością poprą kaczyńskiego.
4. Konfederacja - zamordystyczna prawica pod wieloma względami podobna do pissu. Niby mówią, że z piss to nigdy itp. Kukiz też tak mówił.

Przykład Kukiza pokazał, że nie ma co wierzyć antysystemowcom, mającym gotowe recepty na wszystko. PO to największy wróg pissu, uosobienie wrogości do kaczyńskiego i jego chłystków. A za Tuska jak było? Różnie, nie zawsze pięknie. Rząd Tuska nie rozwiązał takich problemów jak zła służba zdrowia czy edukacja. Rząd pissu też tego nie zrobił, a jedynie pogorszył sytuację, kupując motłoch rozdawnictwem pieniędzy z budżetu i ogłupiając telewizyjną propagandą. Za Tuska rząd niewiele mnie obchodził, a ja niewiele obchodziłem rząd. Za piss rząd bardzo się mną interesuje i chce mnie uszczęśliwić na siłę, co kończy się za każdym razem podwyżką podatków i inflacją. Mam dość wielkich projektów, które zawsze kończą się źle. Chcę świętego spokoju. To gwarantuje mi PO.

#bekazpisu #polska
  • 11
  • Odpowiedz
  • 12
@niekibicujepilkarzom


Kiedy słyszysz, że Konfederacja jest zamordystyczna:

SLD głosowało z dyktatorem™ Kaczyńskim za bezprawnym przekazaniem danych osobowych z bazy PESEL, aby odbyły się niekonstytucyjne wybory.

SLD, PSL i Polska 2,50 złamały Konstytucję, głosując z dyktatorem™ Kaczyńskim za ustawą ratyfikacyjną przekazującą kompetencje na rzecz UE - możliwość nakładania podatków i zadłużania się.

PO-KO i SLD popierały dyktatora™ Kaczyńskiego w tym, aby wprowadzać obostrzenia, które niszczą gospodarkę, choć zgodnie z RiGCzem i badaniami naukowymi
Volki - @niekibicujepilkarzom


Kiedy słyszysz, że Konfederacja jest zamordystyczna:
...

źródło: comment_16295445514pyBwpYyWRyAruuglGqCU1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kiedy słyszysz, że Konfederacja jest zamordystyczna


@Volki: Jeśli liderzy Konfederacji #!$%@?ą na Twitterze katolickie kocmopoły rodem jak ci talibowie w Afganistanie... To tak, są zamordystyczni. Szczególnie pod kątem społeczeństwa.
Co mnie obchodzi to, że będę mógł założyć firmę przez Internet i płacić 10% podatków jak jedyne co będę mógł robić w niedzielę to iść do kościoła?

Jakby konfiarze nie #!$%@? tyle o waleniu konia do patriotyzmu i religii to może nawet
niochland - > Kiedy słyszysz, że Konfederacja jest zamordystyczna

@Volki: Jeśli li...

źródło: comment_1629544941ysf0vTmMdZlhrNr1fI54gU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Volki: Konfederacja ma w polskim Sejmie najrozsądniejszy program ekonomiczny i najrozsądniejszy podejście do lockdownów, to dla mnie oczywiste. Nie zmienia to jednak faktu, że to najbardziej prawdopodobny koalicjant pissu. Raz z powodu podobnego stosunku do kwestii ideologicznych, dwa z racji tego, że jest to środowisko bardzo zróżnicowane, z którego kaczyński będzie mógł wyciągać potrzebnych sobie posłów. Możesz myśleć, że Konfederacja nigdy nie pójdzie na układ z pissem. Ja tak kiedyś myślałem
  • Odpowiedz
  • 0
@niekibicujepilkarzom

dwa z racji tego, że jest to środowisko bardzo zróżnicowane, z którego kaczyński będzie mógł wyciągać potrzebnych sobie posłów

Przecież to Pawłowska z lewicy przeszła do PiSu.

To Z.Ajchler z list PO-KO głosuje z PiSem xD xD
  • Odpowiedz
Konfederacja ma w polskim Sejmie najrozsądniejszy program ekonomiczny


@niekibicujepilkarzom: konfederacja nie ma w ogóle programu gospodarczego poza populistyczną paplaniną. To co oni mówią nie jest nawet w 10% realne do zrealizowania. Jedynie mówią o liberalnej gospodarce. Kiedy ja osobiście jestem za wolną gospodarką, kapitalizmem (kontrolowanym, nie anarchokapitalizmem, gdzie wyrosną monopole, a zagraniczne firmy stłamszą polskie mniejsze przedsiębiorstwa) tak konfederacji już nie wierzę, tak samo jak korwinowi, memcenowi i reszcie tych przygłupów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niekibicujepilkarzom: Brawo, piękny wywód zawodowej chorągiewki lub wahadełka.
Teraz PO
potem PiS, bo debile z PO zapomną, że niestety większość obywateli to właśnie wyrobnicy pomiędzy średnią a minimalną
Potem znów PO
Potem znów PiS
I jeszcze raz PO.
Zero większych zmian, zero jakichkolwiek odważnych zmian, tylko ruchy browna.
  • Odpowiedz
potem PiS, bo debile z PO zapomną, że niestety większość obywateli to właśnie wyrobnicy pomiędzy średnią a minimalną


@tellet: Nie, teraz PO, a potem ktoś inny jeżeli pojawi się ktoś rozsądny. Jeżeli nie, znowu na PO do śmierci Kaczyńskiego i rozpadu tej sekty. Czy wtedy pojawi się ktoś rozsądny? Nie wiadomo. W zasadzie przez ostatnie 20 lat niewiele sensownych opcji pojawiło się, więc raczej nie oczekiwałbym, że polskie społeczeństwo wyda z
  • Odpowiedz