Wpis z mikrobloga

@Jade i co sie stanie jak kawałek trawnika zostanie przeznaczony na miejsce do zaparkowania? Wielka strata dla matki natury? Parkują tam bo pewnie nie ma miejsc, sam też bym tak zrobił bez żadnych skrupułów
@Jade: To jest #!$%@? dramat jak polskie miasta i miasteczka są brzydkie. Spowodowane jest to dwoma czynnikami: reklamy na każdym gownie i samochody poparowane na chodnikach, łącznikach, trawnikach. Pojedzie człowiek na kilka dni na zachód i odechciewa się wracać do tego syfu. Całe szczęście w@gdansku ogarneli uchwale krajobrazową, to przynajmniej z jednym jest mniejszy problem.
Nie masz miejsca parkingowego? #!$%@? mnie to obchodzi, albo parkuj kilometr dalej, albo pozbądź się auta i #!$%@? do roboty rowerem


@nn1upl: albo PKP. Tylko jak widać u OPa, nawet PKP nie może pomyśleć, że z ich usług korzystają głównie ludzie dojeżdżający z małych miejscowości, by dostać się do większych. Oni muszą dojechać autem (deszcz, śnieg, zakupy, praca)

Więc problemem nie są kierowcy ale planowanie miast, ich infrastruktury i wizja tychże
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piwniczak007: no, nie stać mnie na parkowanie na miejscu płatnym albo nie ma wolnych miejsc więc stanę gdzie chcę. Ty też tak robisz, pewnie gdy chce Ci się szczać to z buta włazisz do zajętej toalety bo nie ma wolnych albo trzeba płacić 2 zł