Wpis z mikrobloga

@xVolR: w moim przypadku dosyć dobre bo po pierwsze i tak nic dobrego ze swoim życiem bym nie zrobił przez te 4 lata a po drugie sporo spoko mireczków tu siedzi i mogę czasem swoje #!$%@? przemyślenia tu napisać i ktoś w ogóle mi odpisze na nie, albo wstawić jakiegoś bezsensownego absurdalnego autorskiego mema i mogę się poczuć jako ktoś kto należy do jakiejś tam społeczności i w niej czasem się
@Graner: dziekuje UwU

@Ezev: mi siedzenie tutaj i czytanie tego syfu zryło banie ostro, że już całkowicie sie czuje odklejony od normalnych ludzi. Gdybym nie poznał tego portalu to bym prawdopodobnie nie miał pojęcia o przegrywie, blackpillu itd i by sie było bardziej nieświadomym, czyli szczęśliwszym, a tak tyle sie naczytałem negatywnych rzeczy, że teraz nie ma szans, żebym chociaż przez godzine nie miał depresyjnych myśli. Od tego już nie
mam wrażenie, że każdy myślący człowiek który dostrzega złe strony tego świata i społeczeństwa żyje w co najmniej lekkiej depresji.


@Ezev: to prawda, ale pytanie ile jest takich osób? Większość ludzi jest nieświadoma jak działa ten świat. Ile jest takich Zenków czy Wieśków co pracują 40 lat na magazynie za minimalną i mimo to żyją i są jako tako szczęśliwi?
Takich ludzi jest sporo, a nie wyobrażam sobie jak możnaby nie
@xVolR: nie wiem czy taki Zenek czy Wiesiek który #!$%@? za minimalną w Polsce B na magazynie czy innej fabryce azbestu jest szczęśliwy. Pewnie się porównuje do innych, ich Halina czy Grażyna ciągle #!$%@? go bo sąsiad lepiej zarabia, ma lepszy samochód itp. Nawet prości ludzie mają swoje rozterki, dramaty i przeżywają jakieś swoje tragedie które są różne od tego, że ktoś bliski zmarł. Paradoksalnie ktoś kto nie myśli i nie
@Ezev: Jak ktoś nie ma czego włożyć do gara, albo nie ma właśnie dachu nad głową to faktycznie będzie nieszczęśliwy, no bo Piramida potrzeb Maslowa i takie coś jak jedzenie, ubrania, mieszkanie itd. to podstawa podstaw i jak kogoś stary od dzieciaka codziennie pasem napieprzał, to nie ważne czy taka osoba ma 60, 100 czy 160 iq to będzie nieszczęśliwa- podstawowe potrzeby do szczęścia muszą być spełnione, tego nie neguje, my