Wpis z mikrobloga

poznanie tego portalu jest najgorszą rzeczą jaka mi sie przytrafiła w życiu, nienawidze tego miejsca z całego serca
  • 80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafikov: gdybyś sam nie mógł znaleźć normalnej dziewczyny, przez wiele lat, widziałbyś #!$%@? na tinderze,twitchu ,armię spermiarzy to sam byś przyjął blackpill,nawet bez wykopu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xVolR: nie pamiętam już jak poznałem tą stronę ze śmiesznymi obrazkami. Znalazłem na wykopie kilku ludzi którzy mi pomogli w jakiś problemach i raz w ciężkiej sytuacji, dawali jakieś tam wsparcie.
Ale też otworzył oczy i uświadomił jak złe i toksyczne jest społeczeństwo, nawet tutaj, że blackpill,choć mocno przerysowany to jednak część prawdy w nim jest. Depresyjne jest to, jak wielu tutaj ludzi jest samotnych ,nie ma znajomych ,można się z
  • Odpowiedz
  • 3
@xVolR siedzę tu już z 5 lat (najpierw bez konta, potem z innego konta, które usunęłam, żeby zerwać z wykopem). A najlepsze jest to, że trafiłam tu bo Ktoś mi powiedział, że to dobre źródło, z którego można czerpać informacje o świecie xDDDDDD
  • Odpowiedz
@xVolR: też tęsknię do "normickich" czasów dzieciństwa i wczesnego nastolenctwa, choć wykop pewnie mnie zredpillował życiowo i pozwolił uniknąć wielu błędów ,to z drugiej strony odebrał smak życia i przeorał tak, że np. automatycznie patrzę na ludzi wg. tej dehumanizującej skali 1-10 czadów, oskarkow itd.
No i jak większość takich środowisk internetowych wypacza kontakty międzyludzkie, jakoś na wykopie każdy wchodzi w taka specyficzną rolę, styl pisania itd. Z jednej strony to
  • Odpowiedz
nieświadomym, czyli szczęśliwszym


@xVolR: Błąd. Bez wykopu Twoje szczęście nie polegałoby na "nieświadomosci". Nieświadomość implikuje niewiedzę o czymś realnym.

Wszystkie te blackpille i inne gówna to nie jest żadna "świadomośc". To sa kłamstwa. Twoje nieszcęście polega wyłącznie na tym, że otaczasz się tutaj toksycznymi poglądami niemającymi przełozenia na rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@xVolR: trzeba miec silna psyche zeby tu siedziec dobrze sie bawic i nie doznac uszczerbku
poza tym to co mowisz o prostych ludziach to taki przejaw chlopomani troche ze wyobrazasz sobie jak idyllicznie bezmyslnie zyja a rzeczywistosc jest bardziej skomplikowana kazdy ma swoje problemy , bogaty biedny / inteligent czy normik
  • Odpowiedz
Twoje nieszcęście polega wyłącznie na tym, że otaczasz się tutaj toksycznymi poglądami niemającymi przełozenia na rzeczywistość.


@zielonzielon: chyba za bardzo uczepiłeś sie słowa "blackpill" i przestałeś zwracać uwage na inne xd

Mi w kontekście negatywności, chodziło o wpisy typu "mam 30 lat i jestem nieszczęśliwy", "nie wiem co w życiu robić", "nic mnie nie bawi" etc. Przez te kilka lat siedzenia tutaj przeczytałem multum takich postów i jak kiedyś miałem nadzieje,
  • Odpowiedz
@xVolR: Amen, lepiej bym tego nie opisała. Czasami mam zryw żeby napisać co o tym wszystkim myśle ale rezygnuję, wiedząc to by się wtedy działo. Przeglądam wykop od kilku lat, i mam wrażenie ze np. 4 lata temu tak nie było. To co czytam w komentarzach/ postach sięga dna.
  • Odpowiedz
@xVolR: Kiedyś przeglądałem Sadistic wraz ze wszystkimi powalonymi działami i było zabawnie, niestety znudziło mnie to. Zacząłem przeglądać wykop i życie straciło kolory (,)
  • Odpowiedz
@xVolR: mi wykop objawił się jak byłem jeszcze w stanie coś zrobić ze swoim wyglądem (chociaż wyżej urosnąć) ale pomyślałem, coś w stylu, co to za #!$%@? takie rzeczy piszą, minęło mi liceum, znowu tu trafiłem, ale tym razem zrozumiałem, że to wszystko było o mnie...
  • Odpowiedz
@xVolR: Ja #!$%@? mordo jak ja się z Toba zgadzam, co prawda te #!$%@? tagi mam na czarno. No ale dzień w dzień siedzi mi to wszystko w głowie, ile ludzi tutaj siedzi którzy sa nieszczęśliwi, strasznie się z tym utożsamiam, pomimo, ze chciałbym zmienic swoje zycie. Za bardzo mi wjeżdża ten cały żargon, widzę w sobie to cale gowno, czuje czesto zawiść jak ktos mi mowi, ze gdzies tam jedzie
  • Odpowiedz
@60scnds: jest jeszcze coś pomiędzy ślepym wierzeniem w każdą przerysowaną głupotę na wykopie i kreowanie z niej swojego światopoglądu a ślepym wierzeniem w bluepillowe dobro świata. Myśląca osoba dojdzie to tych samych wniosków.
  • Odpowiedz